Localizations image

Zregeneruj turbo w Blachowni • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 42-290 Blachowni

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Jadąc przez Blachownie, turbina padła i chcesz ją zregenerować? Zrób to tylko w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! Oferuje ona regeneracją turbo i przywrócenie fabrycznych osiągów, przy użyciu nowoczesnych maszyn, sama pracownia powstała, ze względu na coraz większą ilość diesli na drogach miasta, a brak profesjonalnego miejsca do regeneracji turbin.


Jak przebiega regeneracja turbiny w pracowni w Blachowni?

Jeśli chodzi o miasto Blachownia, to znajduje się ono w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, na Obniżeniu Górnej Warty, nad rzeką Stradomką. Blachownia graniczy z wielkim kompleksem lasów, które należą między innymi do Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą. Miasto Blachownia znajduje się w Częstochowskim Obszarze Rudonośnym. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Blachownia to około 36,7 kilometra kwadratowego, a liczba osób zamieszkujących to miasto to około 9730 osób. W północnej części miejscowości znajduje się zalew a przy ni amfiteatr. W mieście znajduje się wiele pięknych szlaków turystycznych, dla miłośników wycieczek, a głównymi zabytkami miasta, które warto zobaczyć, są: budynek straży granicznej i karczmy w Trzepizurach, pałacyk myśliwski z 1870 roku, wybudowany dla wielkiego księcia Mikołaja Romanowa, kościół parafialny pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Polski i świętego Michała Archanioła wybudowany w 1927 roku, budynek Urzędu Stanu Cywilnego, pomnik poświęcony mieszkańcom Blachowni poległym w czasie II wojny światowej.

Gospodarka miasta Blachownia ciągle się rozwija, a miasto słynie z najlepszej w okolicy pracowni regeneracji turbosprężarek, która proponuje najlepsze ceny połączone z najwyższą jakością, cennik dla miasta Blachownia znajduje się w tabeli poniżej.

Do pracowni w Blachowni można dostać się, jadąc przez drogę wojewódzką numer 492 (Ważne Młyny → Łobodno → KłobuckWręczyca Wielka → Blachownia), drogę wojewódzką numer 904 (Blachownia → Rększowice → Poczesna) oraz przez drogę krajową numer 46 (KłodzkoNysaNiemodlin → Opole → OzimekLubliniec → Blachownia → Częstochowa → JanówSzczekociny).

Turbo przed demontażem w profesjonalnym serwisie w Blachowni Naprawione w pełni turbo przesłane z Blachowni

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Blachowni

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Blachowni 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Blachownią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Blachowni 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Blachownia 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Blachowni 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Blachownia)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Blachowni nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Blachowni do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Blachowni turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-290 Blachownia Praga 1 Maja BLH01N 50.785660/18.963110 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.