Localizations image

42-100 Kłobuck • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Kłobucka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w Kłobucku nigdy nie była prostsza! Skieruj się w Kłobucku to specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przechodzi przed regeneracją proces diagnostyki. Miasto Kłobuck jest miastem w województwie śląskim. Leży on na terenach historycznej Małopolski. Kłobuck to główny ośrodek kulturalny, gospodarczy oraz administracyjny. Z Kłobucka blisko jest do Częstochowy. Kłobuck to duże miasto o powierzchni około 48 kilometrów kwadratowych, z czego aż 71 procent to łąki lasy i użytki rolne, a liczba mieszkańców to około 13000 osób.


Dojazd do serwisu w Kłobucku jest bardzo prosty

Chcąc jechać przez miasto Kłobuck, możemy skorzystać z dróg krajowych, jak i zarówno wojewódzkich takich jak: krajowa 43 (Wieluń → Rudniki → Kłobuck → Częstochowa), wojewódzka 492 (Ważne Młyny → Łobodno → Kłobuck → Wręczyca WielkaBlachownia).

W odległości 2 kilometrów od miasta znajduje się rezerwat leśny Dębowa Góra. Natomiast jeśli chodzi o zabytki, to warto odwiedzić miejsca takie jak: kościół świętych Marcina i Małgorzaty, Pałac w Zagórzu, Łaźnia miejska, pomnik „Matki Polki”, tablica upamiętniająca Józefa Piłsudskiego. Miasto ma bardzo dobrze rozwinięty przemysł taki jak metalowy, chemiczny, spożywczy, drzewny oraz znajduje się w obrębie Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego. W związku z tym, na drogach miasta na pewno znajdą się użytkownicy aut z silnikiem diesla. Do najczęstszych przyczyn awarii turbo w tych autach należą: brak oleju silnikowego lub jego słaba jakość, zużycie zmiennej geometrii lub jej uszkodzenie przez ciało obce. Dla ich komfortu jazdy, w mieście Kłobuck jest możliwość regeneracji turbosprężarki, która jest filarem działania auta z tego typu silnikiem. W poniższej tabeli przedstawiony został cennik usług dla miasta Kłobuck.

Turbo przed wysyłką na stole w laboratorium z Kłobucka Naprawione w pełni turbo z Kłobucka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kłobucku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kłobucku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kłobuckiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kłobucka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kłobuck 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kłobucku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kłobuck)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kłobucku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kłobucka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kłobucka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-100 Kłobuck Stare Zagórze Generała Juliusza Rómmla KBU01A 50.908520/18.941931 Wyszukaj
42-100 Kłobuck Zakrzew Wieluńska POP-KLB2 50.904018/18.927731 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.