Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Herbami (kod pocztowy 42-284) i w Herbach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy na terenie wsi Herby uda się Wam zregenerować turbinę? Tak jest możliwa szybka oraz skuteczna regeneracja turbosprężarek na terenie miejscowości Herby dzięki mieszczącemu się tam serwisowi mechanicznemu, dokonującemu pełnej regeneracji turbin, więcej na ten temat dowiesz się dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Herby to wieś zlokalizowana na terenie województwa śląskiego, w powiecie lublinieckim. Liczba mieszkańców znajdujących się w obrębie Herbów to ponad 2400 osób.


Masz uszkodzoną turbinę? Oddaj ją do regeneracji w Herbach

Na terytorium wsi Herby znajduje się kilka średniej wielkości zakładów przemysłowych i magazynowych. Między centralną częścią Herbów a stacją kolejową Herby Nowe zlokalizowany jest zakład recyklingu, a dawniej w tym miejscu znajdowało się największe składowisko złomu w Polsce. Przez miejscowość Herby przebiega ciąg drogi krajowej o numerze 46 (KłodzkoNysaNiemodlin → Opole → OzimekLubliniecBlachownia → Częstochowa → JanówSzczekociny). W obrębie wsi Herby codziennie znajduje się bardzo duża liczba samochodów osobowych, w których zamontowane są silniki diesla oraz urządzenia turbosprężarek. Turbosprężarka to mechanizm zbudowany z dwóch elementów: turbiny oraz sprężarki, które osadzone są na jednym, wspólnym wałku. W sytuacji uszkodzenia turbo najlepszym wyjściem z sytuacji będzie odwiedzenie najbliżej zlokalizowanego serwisu regenerującego turbiny. W Herbach znajduje się warsztat zajmujący się profesjonalną naprawą oraz regeneracją turbosprężarek samochodowych.

Cennik dla Herbów co do regeneracji turbo oraz naprawy turbosprężarek samochodowych widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli, w razie jakichkolwiek zapytań dotyczących usługi regeneracji turbo można skontaktować się z naszym serwisem poprzez wskazany na dole strony numer telefonu.

Turbosprężarka po wyważaniu w laboratorium z Herb Zregenerowana w pełni turbina z Herbów

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Herbach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Herbach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Herbami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Herb 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Herby 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Herbach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Herby)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Herbach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Herb do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Herb turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-284 Herby Lubliniecka HER01G 50.748001/18.878710 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.