Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 42-625 Pyrzowicach • Wyszukaj najlepszy warsztat z Pyrzowic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w Pyrzowicach uda się każdemu zakłopotanemu kierowcy dokonać tanio i szybko regeneracji turbiny? Tak jest to oczywiście możliwe dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek, w którym odnajdziesz listę specjalistów od turbosprężarek zlokalizowanych na terenie całej Polski. Pyrzowice to wieś usytuowana na terytorium województwa śląskiego, w powiecie tarnogórskim, w gminie Ożarowice. Liczba mieszkańców żyjących w obrębie Pyrzowic to dokładnie 568 osób. Na przełomie lat 1975/1998 miejscowość o nazwie Pyrzowice należały administracyjnie do województwa katowickiego.


Usługa regeneracji turbin dla Pyrzowic 

Zabytkami znajdującymi się na terenie wsi Pyrzowice są dwa znane wszystkim obiekty: Kaplica Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny – kaplica z przełomu XIX i XX wieku, murowana na planie kwadratu z czworoboczną wieżyczką i narożnikami frontalnymi zwieńczonymi sterczynami oraz kapliczka z przełomu XIX i XX wieku z cegły. W Pyrzowicach znajduje się ciąg ważnej drogi wojewódzkiej o numerze 913 (BędzinGrodków → Strzyżowice → Celiny → Pyrzowice). W celu obejrzenia wspomnianych zabytków oraz w wielu innych celach na tutejszych drogach znajduje się ogrom samochodów osobowych, oraz ciężarowych, w których znajduje się turbosprężarki, które jak wiadomo, są dosyć awaryjnymi urządzeniami. W przypadku zetknięcia się w Pyrzowicach z jakąkolwiek awarią turbiny w naszym samochodzie to nie panikujmy, tylko udajmy się jak najszybciej do znajdującego się na terenie Pyrzowic warsztatu mechanicznego, w którym regeneracja oraz naprawa turbosprężarek to czysta przyjemność dla mechaników. Specjaliści od turbo w Pyrzowicach do każdej turbiny wręczają dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Warto na koniec dodać, że w Pyrzowicach klienci mogą załatwić naprawę turbiny za pośrednictwem kuriera DPD, ponieważ tutejsi fachowcy od turbo współpracują z firmą kurierską. Cennik za usługi dotyczące regeneracji i remontu turbosprężarek samochodowych w Pyrzowicach odnajdziemy w poniższej zamieszczonej przez nas tabeli.

Układ turbodoładowania po regeneracji u specjalistów w Pyrzowicach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pyrzowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pyrzowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pyrzowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pyrzowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pyrzowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pyrzowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pyrzowice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pyrzowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pyrzowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pyrzowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-625 Pyrzowice Wolności 90 OZR01B 50.470440/19.073910 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.