Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Wilczą (kod pocztowy 44-189) i w Wilczy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Zachęcamy wszystkich posiadaczy uszkodzonych turbin w Wilczej do skorzystania z oferty regeneracji turbin najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście! Serwis w Wilczej codziennie spotyka się z uszkodzeniami turbin spowodowanymi: brakiem oleju, złym olejem, opiłkami w układzie olejowym, brak smarowania, ale dzięki specjalistycznym maszynom serwis radzi sobie z każdą z tych usterek. Serwis w Wilczej powstał w związku ze zwiększającą się liczbą diesli na drogach miasta oraz ze względu na duże zainteresowanie usługą regeneracji, a brakiem takie miejsca świadczącego takie usługi w mieście.


Na czym polega regeneracja turbin w serwisie w Wilczej?

Jeśli chodzi o samą wieś Wilcza, to jest ona położona w granicach województwa śląskiego, w powiecie gliwickim, w gminie Pilchowice. Pierwsze wzmianki na temat wsi Wilcza pochodzą z roku 1486. w okresie lat 1975-1998 wieś wilcza położona była w granicach województwa katowickiego. Wieś Wilcza liczy aktualnie około 2140 osób. Do zabytków wsi Wilczy zalicza się: pałac wybudowany w stylu neogotyckim wybudowany w połowie XIX wieku, drewniany kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja wybudowany w roku 1755.

Obok wsi Wilcza przebiega droga krajowa numer 78 (Chałupki → Wodzisław Śląski → Rybnik → Gliwice → Tarnowskie GóryŚwierklaniecSiewierzZawiercieSzczekociny → Nagłowice → JędrzejówChmielnik).

W serwisie w Wilczej regeneruje się turbiny każdego typu, a wszystko przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części. Wśród usług serwisu z Wilczej można wyróżnić: szczegółową diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin, a także wyważanie zmiennej geometrii. Cennik dla klientów serwisu w Wilczej wraz z cenami za usługi regeneracji w serwisie znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Wilcza
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wilczy, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: ul. Karola Miarki 74
Kod pocztowy: 44-189, Wilcza
Współrzędne GPS:
N 50° 11' 30.827'' E 18° 35' 24.484''

Układ doładowania po przywróceniu sprawności w laboratorium w Wilczy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wilczy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wilczy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wilczą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wilczy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wilcza 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wilczy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wilcza)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.