Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (42-622) Świerklańcu • 0 warsztatów z Świerklańca

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbin we wsi Świerklaniec? Wybierz w Świerklańcu autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek, gdzie regenerowane są wszystkie typy turbin. Oferta warsztatu w Świerklańcu opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu, wyważaniu i regeneracji turbosprężarek. Warsztat w Świerklańcu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co jest związane z profesjonalnym podejściem do klienta, wysoką jakością usług, na co wpływa praca tylko i wyłącznie na nowych oryginalnych częściach, no i warto też pamiętać, że warsztat udziela rocznej gwarancji na zregenerowaną turbinę, co jest bardzo ważne. W warsztacie w Świerklańcu o wiele częściej regeneruje się turbiny, niż wymienia na nowe, co jest związane z wysoką ceną nowych turbin, które muszą być produkowane z wysokiej jakości materiałów, a sama regeneracja polega głównie na wymianie tylko niezbędnych części, pomijając w tym korpus.


Nowa turbosprężarka czy też regeneracja w warsztacie w Świerklańcu?

Jeśli chodzi o samą wieś Świerklaniec, to jest ona położona w granicach województwa śląskiego, w powiecie tarnogórskim, w gminie Świerklaniec, której to wieś jest siedzibą. Wieś Świerklaniec została założona w roku 1924, a w latach 1975-1998 wieś należała do granic województwa katowickiego. Aktualnie wieś Świerklaniec liczy około 3780 osób. Do zabytków wsi Świerklaniec zalicza się: Pałac Kawalera, Kościół Dobrego Pasterza oraz piękny park.

Przez wieś Świerklaniec przebiega droga krajowa numer 78 (Chałupki → Wodzisław Śląski → Rybnik → Gliwice → Tarnowskie Góry → Świerklaniec → SiewierzZawiercieSzczekociny → Nagłowice → JędrzejówChmielnik).

Jako że Świerklaniec posiada dobre połączenia drogowe z innymi miastami, to na ulicach nie brakuje aut, a w trym diesli, dlatego też powstał tu autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek. Szczegółowy cennik dla Świerklańca wraz z cenami za poszczególne usługi znajduje się w tabeli poniżej. 


Regeneracja Turbiny ŚwierklaniecSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Świerklańcu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Oświęcimska 17
Kod pocztowy: 42-622, Świerklaniec
Współrzędne GPS:
N 50° 26' 16.431'' E 18° 56' 40.419''

Układ doładowania przed demontażem na stole pracowniczym w Świerklańcu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Świerklańcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Świerklańcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Świerklańcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Świerklańca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Świerklaniec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Świerklańcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Świerklaniec)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.