Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 29-100) Włoszczowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Jadąc przez miasto Włoszczowa, chcesz zregenerować turbosprężarkę? Dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek szybko znajdziesz odpowiedni warsztat. W włoszczowskim warsztacie przed każdą regeneracją przeprowadzany jest proces szczegółowej diagnostyki. Miasto Włoszczowa znajduje się w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie włoszczowskim, na Wyżynie Przedborskiej. Powierzchnia miasta wynosi około 30 kilometrów kwadratowych, jeśli chodzi natomiast o liczbę mieszkańców Włoszczowy, to wynosi ona 10200 osób.


Czy w Włoszczowej jest możliwa regeneracja uszkodzonej turbosprężarki?

Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie, z których można korzystać, poruszając się po mieście, są to między innymi: wojewódzka 742 (Przygłów → Łęczno → Ręczno → Włoszczowa → Nagłowice), wojewódzka 785 (Ciężkowice → Żytno → Maluszyn → Włoszczowa), wojewódzka 786 (Częstochowa → Święta Anna → Koniecpol → Włoszczowa → Łopuszno → Ruda Strawczyńska → Kielce).

W mieście nie brakuje również zabytków do zwiedzania, takich jak: kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z wieku XVII, kaplica Wszystkich Świętych wybudowana przez Ewę Małachowską w roku 1786, figurki świętego Floriana z XIX wieku, kopiec świętego Jana Nepomucena z XII wieku. Herb miasta przedstawia w górnym polu dwie czerwone wieże z głowami konia i gołębia spoglądającymi z wieży, natomiast w dolnej części znajduje się srebrny orzeł i litera K w koronie. W mieście głównie spotkać się można z drobnym przemysłem drzewnym, spożywczym oraz obróbki aluminium. Miasto jest dosyć duże, także aut na drogach nie brakuje, a wśród nich znajdą się też te z silnikiem diesla. Popularność tych aut wiąże się z powstawaniem specjalistycznych warsztatów zajmujących się regeneracją turbosprężarek, gdyż ich wymiana na nowe jest bardzo kosztowna. Również w mieście Włoszczowa znajduje się specjalistyczny warsztat zajmujący się regeneracją turbosprężarek, a poniżej przedstawione zostały koszty napraw dla tego miasta.


Regeneracja Turbiny WłoszczowaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Włoszczowej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Kościuszki 13
Kod pocztowy: 29-100, Włoszczowa
Współrzędne GPS:
N 50° 51' 1.128'' E 19° 57' 56.232''

Układ doładowania przed oddaniem do klienta u specjalistów w Włoszczowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Włoszczowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Włoszczowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Włoszczową 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Włoszozowy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Włoszczowa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Włoszczowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Włoszczowa)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Włoszczowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Włoszozowy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Włoszozowy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
29-100 Włoszczowa Zwierzyniec Jędrzejowska WLZ01N 50.844929/20.000620 Wyszukaj
29-100 Włoszczowa Osiedle Broniewskiego Plac Majora Mieczysława Tarchalskiego WLZ01E 50.850590/19.974270 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.