Localizations image

42-230 Koniecpol • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Koniecpola

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

W mieście Koniecpol zregenerujesz turbinę w najlepszej cenie w okolicy! Wszystko to dzięki pracowni regeneracji turbosprężarek w Koniecpolu, w której można zregenerować każdą turbinę w niskiej cenie, co jest spowodowane posiadaniem nowoczesnych, szybkich technologi regeneracji turbo. Warto zauważyć, że coraz częściej awarii ulegają turbo z powodu braku oleju silnikowego lub z powodu zanieczyszczeń w oleju. Dlatego serwis w Koniecpolu poleca zadać o te aspekty, aby wydłużyć życie swojego turbo.


Nowa turbina, czy regeneracja w pracowni w Koniecpolu?

Samo miasto Koniecpol położone jest w graniach województwa śląskiego, w powiecie częstochowskim, nad Pilicą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Koniecpol. Nazwa miasta Koniecpol odnosi się do nazwiska mieszkańców miasta Koniecpolskich herbu Pobóg. Samo miasto funkcjonuje już od XV wieku, a w 1443 roku król Polski Władysław Warneńczyk nadał miastu akt lokacyjny. W roku 1807 Koniecpol należał do Księstwa Warszawskiego. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Koniecpol to około 36,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób.

Przez miasto Koniecpol przebiega droga wojewódzka numer 786 (Częstochowa → Św Anna → Koniecpol → WłoszczowaŁopuszno → Ruda Strawczyńska → Kielce), droga wojewódzka numer 794 (Koniecpol → Lelów → Pradła → PilicaWolbromSkała → Kraków).

Zabytki miasta Koniecpol to przede wszystkim: pałac Koniecpolskich pierwotnie w stylu barokowym z XVII wieku, dawna synagoga z XIX wieku, późnobarokowy kościół świętego Michała Archanioła z 1767 roku, wczesnobarokowy kościół parafialny Świętej Trójcy z XVII wieku, późnorenesansowa kamienica z początku XVII wieku. W Koniecpolu rozwija się prężnie przemysł chemiczny, tworzyw sztucznych oraz spożywczy, dodatkowo na wyróżnienie zasługuje koniecpolska pracownia regeneracji turbosprężarek, która słynie z nowoczesnych technologi połączonych z niską ceną. Cennik dla miasta Koniecpol stworzony został dla komfortu klientów i znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po regeneracji na stole w pracowni w Koniecpolu Zregenerowane z Koniecpola turbina samochodowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Koniecpolu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Koniecpolu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Koniecpolem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Koniecpola 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Koniecpol 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Koniecpolu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Koniecpol)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.