Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Skałą (kod pocztowy 32-043) i w Skale

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Zachęcamy wszystkich posiadaczy uszkodzonych turbin w Skale do skorzystania z oferty regeneracji turbin najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście! Serwis w Skale codziennie spotyka się z uszkodzeniami turbin spowodowanymi: brakiem oleju, złym olejem, opiłkami w układzie olejowym, brak smarowania, ale dzięki specjalistycznym maszynom serwis radzi sobie z każdą z tych usterek. Serwis w Skale powstał w związku ze zwiększającą się liczbą diesli na drogach miasta oraz ze względu na duże zainteresowanie usługą regeneracji, a brakiem takie miejsca świadczącego takie usługi w mieście.


Jak zregenerować turbosprężarkę w Skale?

Jeśli chodzi o miasto Skała, to jest ono położone w granicach województwa małopolskiego, w powiecie krakowskim, w odległości 20 kilometrów od Krakowa i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Skała. Powierzchnia Skały to około 3 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3800 osób. Dodatkowo Skała to jedno z najstarszych miast Małopolski. Pierwsze wzmianki na temat Skały pochodzą z XIII wieku, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1267. Do zabytków miasta Skała zalicza się: późnobarokowy kościół parafialny świętego Mikołaja wybudowany w XVIII wieku z drewnianą dzwonnicą z roku 1765, rynek z posągiem świętego Floriana z 1800 roku.

Przez miasto Skała przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 773 (Sieniczno → Sułoszowa → Skała → Wesoła), wojewódzka numer 794 (Koniecpol → Lelów → Pradła → PilicaWolbrom → Skała → Kraków). Dodatkowo około 8 kilometrów od miasta biegnie droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszekPyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzeskoWojnicz → Tarnów → PilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno → Korczowa).

Gospodarka Skały opiera się na małych zakładach handlowo-usługowych, a jedną z firm usługowych jest właśnie serwis regeneracji turbosprężarek. W serwisie w Skale regeneruje się turbiny każdego typu, a wszystko przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części. Cennik dla miasta Skała wraz z cenami za usługi regeneracji w serwisie znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po czyszczeniu w autoryzowanym serwisie z Skały

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Skale

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Skale 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Skałą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Skały 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Skała 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Skale 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Skała)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Skale nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Skały do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Skały turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-043 Skała Bohaterów Września SKL548 50.228931/19.860941 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.