Localizations image

Kod 42-436 Pilica – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Pilicy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Znalazłeś się w pobliżu miasta Pilica i chcesz zregenerować zepsutą turbosprężarkę samochodową? To idealnie trafiłeś, na naszej stronie Regeneracja Turbosprężarek znajdziesz spis mechaników, zajmujących się w profesjonalny sposób regeneracją turbo nie tylko w mieście Pilica, ale i w całej Polsce. Pilica to miasto położone w województwie śląskim, na ternie powiatu zawierciańskiego. Według danych statystycznych w Pilicy mieszka 1920 osób a powierzchnia, jaką to miasto zajmuje, wynosi 8,22 kilometrów kwadratowych. Prawdopodobna data otrzymania praw miejskich przez Pilicę to rok 1393.


O regeneracji turbosprężarek w Pilicy

Na terenie miasta Pilica znaleźć możemy zabytkowy XVII-wieczny zamek z parkiem i murami obronnymi, kościół parafialny świętego Jana Chrzciciela, sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej, klasztor augustianów, kościół szpitalny świętego Jerzego, historyczny drewniany kościół świętych apostołów Piotra i Pawła. A jak dojechać do Pilicy? A zatem do Pilicy poprowadzą nas drogi wojewódzkie o numerach: 790 (Dąbrowa Górnicza → Ogrodzieniec → Pilica) oraz 794 (Koniecpol → Lelów → Pradła → Pilica → WolbromSkała → Kraków). Poza zabytkami w Pilicy uwagę przyjezdnych przykuwa zlokalizowany w centrum miasta autoryzowany warsztat mechaniczny, którego specjalnością są regeneracja oraz naprawa turbin. We wspomnianym serwisie mechanicy operują najnowszej generacji, niemieckiej marki Schenck maszynami, czyli myjkami wysokociśnieniowymi i ultradźwiękowymi oraz wyważarkami. Przy naprawach turbo, gdy zajdzie potrzeba wymiany jakiegoś elementu turbosprężarki stosują tylko i wyłącznie nowych, oryginalnych części. Dodatkowym plusem firmy z Pilicy jest fakt, iż współpracuje ona z kurierami DPD, tak więc regeneracji mogą dokonać tam mieszkańcy nie tylko Pilicy, ale również całej Polski.

Wykonywanymi usługami serwisu z Pilicy są: diagnostyka turbosprężarek, montaż oraz demontaż turbin, czyszczenie i wyważanie turbosprężarek, regeneracja oraz naprawa turbo znanych marek, na przykład Holset, IHI, KKK i wiele innych. Cennik za usługi co do naprawy turbo w Pilicy widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

Układ doładowania przed pakowaniem na stole w laboratorium z Pilicy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pilicy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pilicy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pilicą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pilicy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pilica 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pilicy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pilica)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.