Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 32-340) Wolbrom • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbin w mieście Wolbrom nigdy nie była prostsza! Zawdzięczasz to nowemu warsztatowi regeneracji turbosprężarek w mieście! Samo miasto Wolbrom znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie olkuskim, na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Pierwsze informacje na temat miasta Wolbrom przypadają na rok 1327, wtedy też miasto zostało ulokowane na prawie niemieckim za pozwoleniem Władysława Łokietka. Dawniej Wolbrom był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Powierzchnia Wolbromia to około 10 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców miasta to mniej więcej 8760 osób.


Dojazd do warsztatu w Wolbromiu jest prosty

Przez miasto Wolbrom przebiegają drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka 794 (Koniecpol → Lelów → Pradła → Pilica → Wolbrom → Skała → Kraków), wojewódzka 783 (Olkusz → Wolbrom → Miechów → Racławice → Skalbmierz).

Co warto zobaczyć, będąc na wycieczce w mieście Wolbrom? Przede wszystkim kościół świętej Katarzyny w stylu barokowym z XVII wieku, kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z 1638 roku, kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, budynek dawnej szkoły żydowskiej, kapliczka Jezusa Frasobliwego z 1918 roku, Wieża Strażnicy OSP z 1893 roku, rynek z XIX wieku. Jeśli chodzi o przemysł, to Wolbrom jest jednym z bardziej znaczących ośrodków przemysłu gumowego. Warto też zauważyć, że jeśli chodzi o usługi, to w mieście króluje nowoczesny warsztat regeneracji turbosprężarek. Zajmuje się on turbinami, które uległy awarii z przyczyn taki jak: brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia w układzie olejowy, złamane łopatki zmiennej geometrii z powodu ciała obcego. Warsztat przyciąga klientów dzięki profesjonalnym maszynom i bardzo atrakcyjnym cenom  za regenerację turbin, które zostały zawarte w tabeli poniżej stworzonej dla miasta Wolbrom.


Regeneracja Turbiny WolbromSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wolbromiu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: marsz. Piłsudskiego 57a
Kod pocztowy: 32-340 Wolbrom
Współrzędne GPS:
N 50° 22' 51.76'' E 19° 45' 44.065''

Układ turbodoładowania przed wysyłką na stole pracowniczym z Wolbromia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wolbromiu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wolbromiu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wolbrom 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wolbromia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wolbrom 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wolbromiu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wolbrom)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wolbromiu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wolbromia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wolbromia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-340 Wolbrom Nowe Miasto 1 Maja POP-WLB2 50.378819/19.760370 Wyszukaj
32-340 Wolbrom Pisarówka 1 Maja WLB01A 50.374020/19.775761 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.