Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat kazimierski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Co w przypadku zużycia turbiny w powiecie kazimierskim, regenerować swoją czy kupować nową? Twoje wątpliwości rozwieje strona internetowa Regeneracja Turbosprężarek. Powiat kazimierski sytuuje się w województwie świętokrzyskim, reaktywowany został w 1999 roku na skutek reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu jest miasto Kazimierza Wielka, ponadto w jego skład wchodzą gminy wiejskie: Bejsce, Czarnocin i Opatowiec. Powiat kazimierski graniczy z: powiatem pińczowskim, powiatem buskim, powiatem dąbrowskim, powiatem tarnowskim, powiatem proszowickim oraz powiatem miechowskim.


Warsztat w powiecie kazimierskim a regeneracja turbosprężarek

Do powiatu kazimierskiego dojedziemy drogami: drogą krajową numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom), drogą wojewódzką numer 770 (Drożejowice – Czarnocin – Krzyż), drogą wojewódzką numer 776 (Kraków → ProszowiceKazimierza Wielka Busko-Zdrój), oraz drogą wojewódzką numer 768 (Jędrzejów → Węchadłów → Skalbmierz → Koszyce → Brzesko). W powiecie kazimierskim nie znajduje się sporo zasługujących na uwagę miejsc, jednym ciekawym miejscem jest tu: winnica oraz ceglano-kamienna wieża mieszkalna, zwana "okrąglakiem" lub "basztą". Powiat kazimierski nie jest bogaty w zabytki, ale na brak mechaników specjalizujących się w regeneracji turbo nie można narzekać. Specjaliści od turbo w powiecie kazimierskim wykonują usługi takie jak: montaż i demontaż turbo, wymiana i czyszczenie turbin, naprawa, remont oraz regeneracja turbosprężarek samochodowych. Do najczęstszych sygnałów oznaczających, że z turbiną dzieje się coś niedobrego należą: spadek mocy, szarpanie autem podczas przyspieszania, biały lub czarny dym wydostający się z rury wydechowej, lub głośny dźwięk przypominający odgłos tarcia metalu o metal.

W powiecie kaźmierskim mechanicy są w stanie przywrócić w stu procentach zepsutej turbinie jej fabryczne osiągi. Cennik za usługi kazimierskich warsztatów mechanicznych znajduje się w poniższej tabeli.

Turbosprężarka po regeneracji w specjalistycznej pracowni, powiat kazimierski Naprawiona z powiatu kazimierskiego turbina samochodowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat kazimierski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat kazimierski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat kazimierski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat kazimierski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat kazimierski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat kazimierski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat kazimierski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat kazimierski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat kazimierski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-500 Kazimierza Wielka Rynek 1 Maja KWK01ML 50.266590/20.490480 Wyszukaj
28-530 Skalbmierz Psie Główki Władysława Andersa SKB01C 50.318802/20.402321 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.