Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 83-251 Pinczynie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Pinczyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Wszyscy posiadacze uszkodzonych turbin we wsi Pinczyn powinni kierować się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. W pracowni w Pinczynie turbiny poddaje się diagnostyce, następnie czyszczeniu i regeneracji, a sam proces regeneracji przebiega przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części. W związku z bardzo wysoką ceną nowych turbin, klienci pracowni w Pinczynie coraz częściej i chętniej decydują się na opcję regeneracji.


Czy w Pinczynie możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek?

Jeśli chodzi o samą wieś Pinczyn, to jest ona położona w granicach województwa pomorskiego, w powiecie starogardzkim, w gminie Zblewo. Wieś Pinczyn liczy w swoich granicach aktualnie około 2300 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Pinczyn położona była w granicach województwa gdańskiego. Ciekawostką jest, że we wsi Pinczyn znajduje się na jednej z łąk głaz narzutowy będący pomnikiem przyrody o nazwie Kamień Diabelski, la on obwód równy 14 metrów i wysokości 2,2 metra.

Niedaleko Pinczyna biegnie droga krajowa numer 22 (Kostrzyn nad Odrą → Wałdowice → Gorzów Wielkopolski → WałczCzłuchówChojnice → Starogard Gdański → Czarlin → MalborkStare Pole → Elbląg).

Jeśli potrzebna jest regeneracja turbiny, to mieszkańcy Pinczyna i okoliczni przyjezdni kierują się tu we wsi do pracowni regeneracji turbosprężarek. Polecamy, żeby aby uniknąć awarii turbiny, dbać o regularną wymianę oleju, czystość silnika i prawidłowe użytkowanie i regularne serwisowane auta. Do usług pracowni z Pinczyna zalicza się usługi takie jak: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbosprężarek, ale warto też dodać, że pracownia prowadzi również wysyłkę na całą Polskę za pomocą kurierów i paczkomatów. Cennik dla zainteresowanych klientów usługami pracowni z Pinczyna wraz z szacowanymi kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Pinczyn
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Pinczynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rzemieślnicza 1
Kod pocztowy: 83-210 Pinczyn
Współrzędne GPS:
N 53° 56' 32.334'' E 18° 18' 48.111''

Układ turbodoładowania przed oddaniem do klienta na stole pracowniczym z Pinczyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pinczynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pinczynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pinczynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pinczyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pinczyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pinczynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pinczyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.