Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (14-260) Lubawie • 2 warsztatów z Lubawy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.97

Mieszkasz w Lubawie i chcesz zregenerować turbinę w dobrej cenie? Zrobisz to tylko w specjalistycznym zakładzie regeneracji turbosprężarek w mieście! Najczęściej trafiają tu turbiny z diesli, które uległ awarii na skutek na przykład nieregularnej wymiany oleju lub brakiem smarowania. Samo miasto Lubawa znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie iławskim. Dawniej Lubawa była prywatnym miastem duchownym, które lokowane było w latach 1245 – 1260, a pierwsze informacje na temat grodu w Lubawie przypadają na rok 1216. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię około 17 kilometrów kwadratowych, z czego aż 83 procent to użytki rolne, a liczba osób zamieszkujących miasto wynosi około 10270.


Czyszczenie i regeneracja turbin dostępna w Lubawie

Przez miasto Lubawa przebiegają drogi wojewódzkie i krajowe takie jak: wojewódzka 537 (Lubawa → Frygnowo → Pawłowo), wojewódzka 541 (Lubawa → LidzbarkŻurominBieżuńSierpc → Tłuchowo → Dobrzyń nad Wisłą) oraz krajowa 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → Brodnica → Lubawa → Ostróda).

Do najważniejszych zabytków miasta Lubawa zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem świętej Anny z 1330 roku, kościół parafialny pod wezwaniem Jana Chrzciciela i świętego Michała Archanioła z XVII wieku, drewniany kościół parafialny pod wezwaniem świętej Barbary z 1673 roku, zespół klasztorny bernardynów z XIV wieku, odpustowa kaplica filialna Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Lipach z 1870 roku, ruiny zamku biskupów chełmińskich z XIV wieku, pozostałości murów obronnych. Gospodarka Lubawy rozwija się bardzo dobrze, a swoje siedziby mają tu firmy takie jak: IKEA Industry, największa fabryka w rejonie zajmująca się produkcją mebli, a także swoją siedzibę ma tu spółka Lubawa, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od roku 1996.

Kolejną znaczącą firmą w Lubawie, jest oczywiście zakład regeneracji turbosprężarek, który posiada najnowocześniejsze maszyny w okolicy, dzięki czemu zdobywa przewagę nad innymi tego typu firmami, dodatkowo zajmuje się regeneracją w najlepszej cenie, co pokazuje tabela poniżej. Oferta zakładu to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbin.Regeneracja Turbiny Lubawa
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Lubawie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Gdańska 13
Kod pocztowy: 14-260, Lubawa
Współrzędne GPS:
N 53° 30' 8.172'' E 19° 44' 50.559''

Turbo przed wymianą u fachowców w Lubawie Przywrócone do pełnej sprawności turbo samochodowe z Lubawy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lubawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lubawie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lubawą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lubawy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lubawa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lubawie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lubawa)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Lubawie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Lubawy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Lubawy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
14-260 Lubawa Glinki Mikołaja Kopernika LBW153 53.506680/19.751030 Wyszukaj
14-260 Lubawa Glinki Wyzwolenia LBW01N 53.502201/19.738819 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.