Localizations image

Gdzie w (09-300) Żurominie zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W mieście Żuromin zregenerujesz turbinę w najlepszej cenie w okolicy! Wszystko to w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie znajdziesz nowoczesne maszyny, regenerujące turbiny w ekspresowym tempie. Warto zauważyć, że najczęściej do regeneracji trafiają uszkodzone turbiny z powodu: zanieczyszczeń w oleju, braku oleju silnikowego, niewłaściwego użytkowania. Dlatego warto zwrócić uwagę na te aspekty, posiadając auta z silnikiem diesla.


Nowa turbina, czy regeneracja w pracowni w Żurominie

Samo miasto Żuromin położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie żuromińskim, na Równinie Raciąskiej. Miasto jest siedzibą powiatu, obejmuje 6 gmin i jest główną siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Żuromin. Początki osadnictwa na terenach miasta Żuromina przypadają na wiek XI, o czym świadczy cmentarzysko w Poniatowie. Pierwsze informacje o osadzie Żuromin przypadają na rok 1293. Miasto Żuromin prawa miejskie uzyskało w roku 1767. Obszar, który obejmuje miasto Żuromin to około 11 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców miasta to około 8980 osób.

Najcenniejsze zabytki miasta Żuromin, które warto zobaczyć to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy i klasztor po reformacki z XVIII. Nazwa miasta Żuromin, a dokładnie jej pochodzenie nie jest do końca znane. Być może pochodzi od imienia legendarnego założyciela osady Żyrosława lub od miejsca siedlisk bobrów. Herb miasta zatwierdzony w 1776 roku nawiązuje bardziej związek miasta ze środowiskiem naturalnym, więc być może to drugie pochodzenie nazwy jest bardziej trafne.

Gospodarka w mieście rozwija się bardzo dobrze, a jeśli chodzi o segment usług, to króluje tu specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która podbiła ten obszar. Do miasta ciągle napływają nowi klienci z uszkodzonymi turbinami, dzięki czemu cała reszta gospodarki miasta kręci się bardzo dobrze. Dla rozeznania poniżej znajduje się  cennik zawierający ceny za regenerację stworzony dla miasta Żuromin.

Do pracowni regeneracji turbosprężarek można dojechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka 541 (LubawaLidzbark → Żuromin → BieżuńSierpc → Tłuchowo → Dobrzyń nad Wisłą), wojewódzka 563 (Rypin → Żuromin → Mława).


Regeneracja Turbiny Żuromin
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Żurominie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Warszawska 7/13
Kod pocztowy: 09-300, Żuromin
Numer telefonu do placówki pocztowej:
23 657 26 39
Współrzędne GPS:
N 53° 3' 56.044'' E 19° 54' 38.769''

Układ doładowania przed demontażem u fachowców w Żurominie Turbosprężarka zregenerowana na odpowiednich maszynach z Żuromina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Żurominie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Żurominie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Żurominem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Żuromina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Żuromin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Żurominie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Żuromin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Żurominie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Żuromina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Żuromina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
09-300 Żuromin Osiedle Zacisze Przemysłowa ZUR01ML 53.071289/19.896851 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.