Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Lidzbarkiem (kod pocztowy 13-230) i w Lidzbarku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Co zrobić z turbiną do regeneracji po awarii w mieście Lidzbark? Oczywiście najlepiej oddać ją do najlepszego w mieście serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis najczęściej przyjmuje turbiny, które uległy awarii z powodu na przykład braku oleju silnikowego, z powodu zanieczyszczeń w oleju czy z powodu uszkodzenia ciałem obcym.


W Lidzbarku można skorzystać z usługi regeneracji turbiny

Jeśli chodzi o miasto Lidzbark, to jest ono położone w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie działdowskim, nad rzeką Wel. Miasto zostało założone na prawie niemieckim w roku 1301, następnie zostało przejęte przez Krzyżaków. Prawa miejskie miasto Lidzbark uzyskało w roku 1325, które zostały ponownie odnowione w roku 1415. Powierzchnia Lidzbarka to około 5,7 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 7970 osób.

Przez miasto Lidzbark przejechać można, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 544 (Brodnica → Lidzbark → DziałdowoMławaPrzasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka), z drogi wojewódzkiej numer 541 (Lubawa → Lidzbark → ŻurominBieżuńSierpc → Tłuchowo → Dobrzyń nad Wisłą).

Najcenniejsze zabytki miasta Lidzbark to przede wszystkim: kościół świętego Wojciecha z roku 1752, pozostałości gotyckiej baszty zamkowej z XIV wieku, kościół ewangelicko-augsburski z 1829 roku, figurka świętego Jana Nepomucena nad rzeką Wel z 1802 roku, spichlerz z XIX wieku. Lidzbark ma status miasta turystycznego i posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową i gastronomiczną. Dodatkowo w mieście warto odwiedzić parki krajobrazowe takie jak: park Górznieńsko-Lidzbarski oraz park Welski. Warto zauważyć, że jeśli chodzi o przemysł w mieście, to opiera się on głównie na meblarstwie i przetwórstwie skór. Ważnym miejscem jest też serwis regeneracji turbosprężarek w Lidzbarku, który jest filarem usługowym w mieście. Słynie on z najlepszych maszyn regenerujących turbiny, a dodatkowo oferuje bardzo korzystne ceny, które znajdują się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po naprawie w laboratorium w Lidzbarku Wyczyszczona w odpowiedni sposób turbina z Lidzbarka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lidzbarku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lidzbarku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lidzbarkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lidzbarku 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lidzbark 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lidzbarku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lidzbark)

Opis

Loader

W Lidzbarku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Lidzbarku do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Lidzbarku turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
13-230 Lidzbark Działki Stefana Żeromskiego LDZ02A 53.253502/19.822821 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.