Localizations image

Gdzie w (06-300) Przasnyszu zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w Przasnyszu dostępna jest od ręki, dzięki nowemu warsztatowi regeneracji turbosprężarek! Warsztat w Przasnyszu oferuje regenerację turbin na nowych oryginalnych częściach, co daje najlepszy efekt regeneracji. Miasto Przasnysz na mapie Polski znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie przasnyskim, nad rzeką Węgierką. Miasto Przasnysz należało dawniej do Korony Królestwa Polskiego, a najstarsze ślady osadnictwa na tych terenach sięgają epoki brązu i żelaza, czyli około 700 roku p.n.e. Miasto posiada bardzo dobre połączenia drogowe z miastami takimi jak: Warszawa, Olsztyn, Ostrołęka, Działdowo, Maków Mazowiecki, Mława. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 25 kilometrów kwadratowych, z czego aż 84 procent to użytki rolne.


Gdzie w Przasnyszu oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę?

Przez Przasnysz przebiega droga krajowa numer 57 (BartoszyceBiskupiecSzczytno → Przasnysz → Pułtusk), droga wojewódzka 617 (Przasnysz → Ciechanów) oraz wojewódzka 544 (BrodnicaLidzbarkDziałdowo Mława → Przasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka).

Zabytki miasta Przasnysz, które warto zobaczyć, będąc na wycieczce to: kościół farny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w stylu gotyckim, gotycka dzwonnica wolno stojąca z XV wieku, ratusz w stylu barokowo-klasycystycznym z XVIII wieku, kościół pod wezwaniem świętej Klary i Józefa. Gospodarka miasta ciągle się rozwija, swoją siedzibę w mieście ma zakład produkcyjny Kross SA oraz ABB Sp. z.o.o. W związku z bardzo dobrym połączeniem drogowym z innymi dużymi miastami, na drogach miasta nie brakuje aut, a wśród nich diesli, których turbiny mogą ulec awarii. Z tego właśnie względu w mieście Przasnysz, powstał nowoczesny warsztat regenerujący turbosprężarki, przy użyciu profesjonalnych maszyn, a wszystko dla komfortu klientów, aby mogli zregenerować turbiny w swoim mieście. W tabeli poniżej znajduje się cennik dla miasta Przasnysz.


Regeneracja Turbiny Przasnysz


Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Przasnyszu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.


Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 11
Kod pocztowy: 06-300 , Przasnysz
Współrzędne GPS:
N 53° 1' 16.215 E 20° 52' 46.966

Układ doładowania po demontażu w pracowni z Przesnysza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Przasnyszu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Przasnyszu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Przasnyszem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Przesnysza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Przasnysz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Przasnyszu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Przasnysz)

Opis

Loader

W Przasnyszu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Przesnysza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Przesnysza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
06-300 Przasnysz Ruda Przemysłowa PRN03N 53.010681/20.904150 Wyszukaj
06-300 Przasnysz Osiedlowa POP-PRN1 53.023369/20.889259 Wyszukaj
06-300 Przasnysz Szosa Ciechanowska PRN02N 53.019299/20.867901 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.