Localizations image

Powiat żuromiński – regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w województwie mazowieckim, powiat żuromiński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W powiecie żuromińskim nie będziesz miał kłopotów z powodu uszkodzonego turbo, gdyż w powiecie pracuje przy naprawach turbin wielu mechaników, których adresy znajdziesz poprzez stronę internetową Regeneracja Turbosprężarek. Powiat żuromiński sytuuje się w województwie mazowieckim, reaktywowany został w roku 1999, w czasie reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu żuromińskiego jest wzbogacone w piękne zabytki miasto Żuromin. Ponadto w skład powiatu żuromińskiego wchodzi miasto Bieżuń i cztery gminy wiejskie: Kuczbork-Osada, Lubowidz, Lutocin, Siemiątkowo. Z powiatem żuromińskim sąsiadują: powiat mławski, powiat płoński, powiat sierpecki, powiat brodnicki, powiat rypiński oraz powiat działdowski.


Zakład w powiecie żuromińskim a regeneracja turbin po awarii

Na terenie powiatu żuromińskiego znajduje się wiele cennych zabytków, między innymi cmentarz żydowski oraz Kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy i klasztor poreformacki. Ponadto w mieście Bieżuń lokalizuje się park krajobrazowy z pozostałościami fortyfikacji oraz Muzeum Małego Miasta. Mieszkańcy powiatu żuromińskiego cenią sobie również obecność w ich okolicy serwisu mechanicznego, specjalizującego się przede wszystkim w naprawie oraz regeneracji turbosprężarek samochodowych. Drogi przecinające się w powiecie żuromińskim to: droga wojewódzka numer 563 (RypinŻurominMława), droga wojewódzka numer 541 (LubawaLidzbark → Żuromin → BieżuńSierpc → Tłuchowo → Dobrzyń nad Wisłą) oraz droga wojewódzka numer 561 (Bieżuń → Szumanie-Bakalary). Wspomniany wcześniej warsztat samochodowy w celu przywrócenia turbinom ich fabrycznych osiągów wykonuje usługi: wyważanie, czyszczenie turbo, wymiana zmiennej geometrii, regeneracja turbin oraz montaż i demontaż turbosprężarek.

Jeśli chcesz skorzystać z usług specjalisty od turbo, nie musisz nawet wychodzić z domu, zakład mechaniczny w powiecie żuromińskim umożliwia klientom przesyłanie uszkodzonych turbosprężarek kurierem. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat regeneracji turbo w powiecie żuromińskim? Zadzwoń pod wskazany numer na stronie! Cennik usług co do naprawy turbo/ turbin w powiecie żuromińskim widnieje w tabeli poniżej.

Turbina po demontażu w specjalistycznej pracowni, powiat żuromiński Turbosprężarka samochodowa po regeneracji dostarczona z powiatu żuromińskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat żuromiński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat żuromiński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat żuromiński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat żuromiński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat żuromiński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat żuromiński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat żuromiński)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat żuromiński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat żuromiński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
09-304 Lubowidz Młyńska LBD01G 53.122929/19.837940 Wyszukaj
09-300 Żuromin Osiedle Zacisze Przemysłowa ZUR01ML 53.071289/19.896851 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.