Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 2 warsztatach w Trzemesznie (kod 62-240)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.84

Mieszkasz w Trzemesznie i potrzebujesz szybko zregenerować turbinę? Kieruj się do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, który regeneruje turbiny w ekspresowym tempie i do tego w najlepszej cenie w powiecie. Pomysł powstania serwisu zrodził się ze względu na bardzo dużą ilość diesli w mieście oraz ich turbin do regeneracji. Oferta serwisu w Trzemesznie to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja, wyważanie turbiny.


Gdzie w Trzemesznie zregenerować uszkodzoną turbinę?

Samo miasto Trzemeszno położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie gnieźnieńskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Trzemeszno. Miasto Trzemeszno powstało prawdopodobnie w XII wieku, a miasto prawa miejskie uzyskało w roku 1382. Tereny zajęte przez miasto Trzemeszno to około 5,5 kilometra kwadratowego, teren ten zamieszkuje około 7780 osób.

Przez Trzemeszno przebiega droga krajowa numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGniezno → Trzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda).

Najcenniejsze zabytki miasta Trzemeszno to przede wszystkim: kościół klasztorny kanoników regularnych i zespół klasztorny z XIX wieku, późnobarokowy szpital z XVIII wieku, browar klasztorny z XIX wieku, bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XVIII wieku, wieża ciśnień z XIX wieku, szpital świętego Łazarza. Aktualnie Trzemeszno pod względem gospodarczym rozwija się bardzo dobrze, swoje siedziby mają tu duże firmy, a jedną z najlepiej rozwijających się firm usługowych jest specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek, który dzięki nowoczesnym maszynom i technologią poradzi sobie z każdą turbiną. Dodatkowym atutem serwisu jest fantastyczna cena, dostosowana do kieszeni każdego posiadacza auta z silnikiem diesla, zarówno tego nowszego, jak i starszego. Przykładowy cennik dla miasta Trzemeszno znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po serwisie na stole w pracowni z Trzemeszna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Trzemesznie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Trzemesznie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Trzemesznem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Trzemeszna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Trzemeszno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Trzemesznie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Trzemeszno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Trzemesznie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Trzemeszna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Trzemeszna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-240 Trzemeszno Nowe Osiedle 22 Stycznia TRE01N 52.563301/17.825890 Wyszukaj
62-240 Trzemeszno Nowe Osiedle Plac Świętego Wojciecha TRE02N 52.560020/17.822720 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.