Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Nowa Dęba

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek w Nowej Dębie! Serwis Regeneracja Turbosprężarek pomoże znaleźć najlepszy warsztat dla twojego auta. Nowa Dęba jest miastem leżącym w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie tarnobrzeskim. Liczba osób zamieszkujących miasto to około 11300 osób, natomiast powierzchnia miasta to około 17 kilometrów kwadratowych. Wokół miasta roztaczają się lasy Puszczy Sandomierskiej. Po wybuchu II wojny światowej miasto zajęli Niemcy, gdzie wykorzystali do własnych celów fabryki i poligon.


W przypadku awarii turbiny w Nowej Dębie skieruj się do serwisu regeneracji turbosprężarek

Jadąc przez Nową Dębę, skorzystać można z dróg krajowych oraz wojewódzkich takich jak: krajowa 9 (Radom → IłżaOstrowiec ŚwiętokrzyskiOpatówKolbuszowaGłogów Małopolski → Rzeszów), wojewódzka 872 (Łoniów → Świniary → Baranów Sandomierski → Wola Baranowska → Majdan Królewski → Bojanów → Nisko).

Nowa Dęba i jej powstanie jest powiązane z założeniem Centralnego Okręgu Przemysłowego na terenie Puszczy Sandomierskiej. Gospodarka miasta jest bardzo dobrze rozwinięta, część miasta podlega Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „EURO-PARK WISŁOSAN”, w pobliżu miasta znajduje się również poligon wojskowy. Jeśli chodzi o zabytki, jakie warto zobaczyć w mieście to, są to: kościół świętego Stanisława Biskupa, kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa z roku 1922, Dworek „Belweder”, kapliczka hr. Tarnowskich z roku 1913. Na drogach miasta nie brakuje aut, a wśród nich są auta z silnikiem diesla. W trosce o użytkowników tego typu aut stworzony został w Nowej Dębie serwis regeneracji turbosprężarek. Najważniejsze jest, aby pamiętać o prawidłowym użytkowaniu auta oraz wymianie oleju, ponieważ turbosprężarka to bardzo czuła część, łatwo ulegająca awarii. Jeśli mimo tego auto zawiedzie i auto będzie potrzebowało naprawy, nasz serwis we wszystkim pomoże. Poniżej dla wygody klientów zostały zebrane najlepsze ceny za naprawy dla miasta Nowa Dęba.


Regeneracja Turbiny Nowa DębaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Nowej Dębie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Rzeszowska 3
Kod pocztowy: 39-460, Nowa Dęba
Współrzędne GPS:
N 50° 24' 47.733'' E 21° 45' 12.613''

Układ doładowania po serwisie u specjalistów z Nowej Dęby

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowej Dębie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowej Dębie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nową Dębą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowej Dęby 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowa Dęba 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowej Dębie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowa Dęba)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

W Nowej Dębie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowej Dęby do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowej Dęby turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Dęba Dęba-Osiedle Jasna NOD01N 50.414261/21.754869 Wyszukaj
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.