Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 89-500) Tucholi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Gdzie w Tucholi zregenerować turbosprężarkę? Najlepiej w Tucholi wybrać się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Jest to miast w Polsce gdzie głównie mieszkańcy to osoby pochodzenia kaszubskiego. Znajduje się ono w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim. Prawa miejskie Tuchola uzyskała w roku 1346. Tuchola leży na trzema rzekami: Brdrą, Hozjanną, Kiczą. Powierzchnia miasta wynosi około 17,7 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców to około 13400 osób. Miasto Tuchola pierwotnie pełniła funkcję osady handlowej grodu kasztelańskiego, o czym świadczy owalny kształt rynku, a samym założycielem miasta był prawdopodobnie Sambor I gdański. Miasto znajduje się nieopodal Tucholskiego Parku Krajobrazowego.


Jak i gdzie zregenerować turbinę w Tucholi?

Przez miasto Tuchola krzyżują się trzy drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka 237 (Czersk → Tuchola → GostycynMąkowarsko), wojewódzka 241 (Tuchola → Sępólno KrajeńskieWięcborkNakło nad NoteciąWągrowiecRogoźno), wojewódzka 240 (Chojnice → Tuchola → Świecie).

Tuchola posiada wiele wspaniałych zabytków takich jak: kościół po ewangelicki pod wezwaniem świętego Jakuba Apostoła, kościół parafialny pod wezwaniem Bożego Ciała, pozostałości zamku krzyżackiego, cmentarz jeńców wojennych z wojny polsko-bolszewickiej z lat 1920-1921, dawny młyn zamkowy, kapliczka świętego Jakuba przy ulicy Lipowej 2. Ze względu na szybki i prężny rozwój miasta, na drogach pojawia się coraz więcej kierowców. Ich pojazdy często posiadają silniki marki diesel. Auta te jak wiadomo, posiadają turbosprężarkę, która potrzebuje regeneracji, gdyż zakup nowej jest często bardzo kosztowny. Regeneracja turbosprężarek jest częściej wybieraną opcją niż zakup nowej części. Dlatego właśnie w Tucholi zregenerujesz swoją turbosprężarkę szybko i tanio, a poniżej dla rozeznania znaleźć można cennik dla miasta Tuchola. Oferta pracowni w Tucholi obejmuje: diagnostykę, czyszczenie, regenerację turbiny i roczną gwarancję.

 


Regeneracja Turbiny TucholaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Tucholi, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Świecka 25
Kod pocztowy: 89-500 Tuchola
Współrzędne GPS:
N 53° 35' 10.131'' E 17° 51' 44.423''

Układ turbodoładowania przed montażem u fachowców w Tucholi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tucholi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tucholi 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tucholą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tucholi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tuchola 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tucholi 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tuchola)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Tucholi nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Tucholi do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Tucholi turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
89-500 Tuchola Stare Miasto Pocztowa POP-TUH2 53.586720/17.863461 Wyszukaj
89-500 Tuchola Osiedle Piastowskie Warszawska TCL02A 53.585960/17.875210 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.