Localizations image

Gdzie w (62-065) Grodzisku Wielkopolskim zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Zepsuta turbosprężarka w Grodzisku Wielkopolskim, potrzebujesz jej regeneracji ? Skieruj się do serwisu regeneracji turbosprężarki w Grodzisku Wielkopolskim i ciesz się turbiną z lepszymi osiągami. Grodzisk Wielkopolski znajduje się w województwie wielkopolskim, w powiecie gordziskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Grodzisk Wielkopolski. Według danych liczba osób zamieszkujących miasto wynosi około 14600 mieszkańców, Natomiast jeśli chodzi o wielkość powierzchniową miasta, to wynosi ona około 18,2 kilometra kwadratowego. Prawa miejskie Grodzisk Wielkopolski uzyskał w roku 1303, kiedy to był prywatnym miastem szlacheckim.


Gdzie szybko oddać turbinę do regeneracji w Grodzisku Wielkopolskim?

Przez miasto Grodzisk Wielkopolski przebiegają drogi krajowe i wojewódzkie takie jak: wojewódzka 308 (Nowy Tomyśl → Grodzisk Wielkopolski → Kościan → Kunowo), krajowa 32 (Gubinek → Połupin → Zielona Góra→ SulechówWolsztyn Stęszew).

Miasto posiada wiele zabytków i atrakcji wartych uwagi. Do zabytków należą między innymi: kościół pobernardyński, Organistówka z XVII wieku, kościół pod wezwaniem świętego Ducha, z roku 1663, kościół farny pod wezwaniem świętej Jadwigi z wieku XV, zabytkowa studia błogosławionego Bernarda.

Jako że miasto ma ciekawą i bogatą historię, dużo ciekawych miejsc i atrakcji, jest chętnie odwiedzane. Jeśli chodzi o przemysł i gospodarkę, również jest ona na wysokim poziomie, pojawia się tu coraz więcej małych i średnich firm. Wszystkie te czynniki wpływają na pojawianie się coraz większej ilości aut na drogach. Jeśli mamy coraz więcej aut, to i jest coraz więcej aut z silnikiem diesla, które cieszą się dużą popularnością. Jeśli zastanawiasz się, czy w Grodzisku Wielkopolskim, masz możliwość zregenerowania turbosprężarki, to odpowiedź brzmi tak. Oferta serwisu w Grodzisku Wielkopolskim zawiera: diagnostykę, czyszczenia i regeneracji turbin. W poniższej tabeli przedstawione zostały ceny napraw dla miejscowości Grodzisk Wielkopolski.


Regeneracja Turbiny Grodzisk WielkopolskiSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Bukowska 2
Kod pocztowy: 62-065, Grodzisk Wielkopolski
Współrzędne GPS:
N 52° 13' 31.355'' E 16° 21' 48.672''

Turbina po wizycie w ASO u fachowców w Grodzisku Wielkopolskim Turbosprężarka samochodowa z przywróconymi parametrami przesłana od klienta z Grodziska Wielkopolskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Grodzisku Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Grodzisku Wielkopolskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Grodziskiem Wielkopolskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Grodziska Wielkopolskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Grodzisk Wielkopolski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Grodzisku Wielkopolskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Grodzisk Wielkopolski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Grodzisku Wielkopolskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Grodziska Wielkopolskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Grodziska Wielkopolskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-065 Grodzisk Wielkopolski Osiedle Wojska Polskiego Czereśniowa POP-GWL3 52.230728/16.350250 Wyszukaj
62-065 Grodzisk Wielkopolski Osiedle Wojska Polskiego Henryka Sienkiewicza POP-GWL2 52.229771/16.365850 Wyszukaj
62-065 Grodzisk Wielkopolski Osiedle Wojska Polskiego Stanisława Staszica GWL02N 52.224602/16.369711 Wyszukaj
62-065 Grodzisk Wielkopolski Środkowe Kobylniki Zielonogórska GWL01N 52.218971/16.367081 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.