Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 62-060) Stęszewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.87

Regeneracja turbosprężarek w mieście Stęszew dostępna od ręki w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście. Turbiny, jakie trafiają do serwisu w Stęszewie, zostały uszkodzone z różnych przyczyn taki jak: brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia w oleju, olej słabej jakości. Prawidłowa diagnostyka turbiny w serwisie pozwala sprawdzić jej stan i zdecydować o czyszczeniu, wyważaniu i regeneracji turbiny.


W Stęszewie można oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę

Samo miasto Stęszew położone jest w graniach województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, należy do aglomeracji poznańskiej, a w pobliżu miasta przebiega granica Wielkopolskiego Parku Narodowego. Miasto powstało w XIV wieku, a w roku 1370 Kazimierz Wielki nadał Stęszewie prawa miejskie. Obszar, jaki zajmuje Stęszew to około 5,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5900 osób.

Przez miasto Stęszew przejechać można, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka 306 (Lipnica → Wilczyna → Buk → Stęszew → Nowe Dymaczewo), droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy → Bydgoszcz → Gniezno → Poznań → Leszno → Wrocław → StrzegomBolków Kamienna GóraLubawka) oraz droga krajowa numer 32 (Gubinek → Połupin → Zielona Góra → SulechówWolsztyn → Stęszew).

Zabytki i atrakcje miasta Stęszew to: sanktuarium Matki Bożej Stęszewskiej z 1905 roku, kościół farny Trójcy Świętej z XV wieku, Pańska Góra, Muzeum Regionalne, ścieżka edukacyjno-przyrodniczo-kulturowa „Wokół Stęszewa”, trasy rowerowe oraz szlaki turystyczne. Miasto Stęszew znane jest jako ośrodek wypoczynkowy, ze względu na 9 jezior w okolicy miasta. Gospodarka Stęszewa opiera się głównie na lekkim przemyśle i usługach. W usługach w mieście Stęszew króluje pracownia regeneracji turbosprężarek, wszystko ze względu na duże zapotrzebowanie na tego typu usługę oraz ze względu na atrakcyjne ceny połączone z wysoką jakością usług. Dla komfortu klientów serwisu w mieście Stęszew, stworzony został cennik, zawierający szacowane koszty za usługę regeneracji turbiny.

Układ doładowania po serwisie w autoryzowanym serwisie z Stęszewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stęszewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stęszewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stęszewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stęszewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stęszew 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stęszewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stęszew)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Stęszewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Stęszewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Stęszewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-060 Stęszew Błonie STE01L 52.278130/16.688810 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.