Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 64-200) Wolsztynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.77

Regeneracja turbosprężarek w Wolsztynie już dostępna! Skieruj się w Wolsztynie do warsztatu regeneracji turbosprężarek i ciesz się znów lepszymi osiągami turbo. Miasto Wolsztyn znajduje się w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim. Leży on nad rzeką Dojcą, około 72 kilometry od Poznania. Miasto prawa miejskie zdobyło w roku 1458, a pierwsze ślady osadnictwa sięgają kultury wczesnołużyckiej. Powierzchnia Wolsztyna to około 5 kilometrów kwadratowych, natomiast zaludnienie to około 13300 osób.


Jak przebiega regeneracja turbiny w warsztacie w Wolsztynie?

Przez miasto Wolsztyn przebiegają drogi krajowe, jak i wojewódzkie takie jak: krajowa 32 (Gubinek → Połupin → Zielona Góra → Sulechów → Wolsztyn → Stęszew), wojewódzka 305 (Bolewicko → Nowy Tomyśl → Wolsztyn → Wschowa → Wroniniec).

Mimo tego, że Wolsztyn to stosunkowo małe miasto, posiada bogatą kulturę i ilość zabytków, najważniejsze z nich to: kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z wieku XVIII, klasztor pocysterski i opactwo oo. cystersów w Obrze, Pałac i Park przy ulicy Drzymały 12, Skansen Budownictwa Ludowego Zachodniej Wielkopolski, Muzeum Regionalne im. Marcina Rożka, izba pamięci Roberta Kocha. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to znajduje się tutaj fabryka światowego koncernu Firestone, który produkuje amortyzatory do autobusów i ciężarówek, poza nią prężnie rozwija duża ilość mniejszych firm z branży spożywczej i meblarskiej. W Wolsztynie, mimo że do największych miast nie należy, aut zabraknąć nie może, wśród nich znajdą się również auta diesla. To wszystko sprowadza się do tego, że potrzeba jest miejsca, gdzie w razie potrzeby użytkownik tego typu auta będzie mógł zregenerować turbosprężarkę. Dzięki naszemu serwisowi Regeneracja Turbosprężarek znajdziesz w Wolsztynie miejsce, gdzie zregenerujesz turbosprężarkę, a dla ułatwienia poniżej znajduje się cennik dla miasta Wolsztyn.


Regeneracja Turbiny WolsztynSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wolsztynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 5 Stycznia 4
Kod pocztowy: 64-200 Wolsztyn
Współrzędne GPS:
N 52° 6' 49.276'' E 16° 6' 27.367''

Układ turbodoładowania po naprawie u fachowców z Wolsztyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wolsztynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wolsztynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wolsztynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wolsztyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wolsztyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wolsztynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wolsztyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wolsztynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wolsztyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wolsztyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-200 Wolsztyn Osiedle Helena Komorowska WLS01A 52.119301/16.125610 Wyszukaj
64-200 Wolsztyn Osiedle Helena Spacerowa POP-WOS1 52.118542/16.127911 Wyszukaj
64-200 Wolsztyn Osiedle Żegockiego Lipowa WLS01N 52.111641/16.124880 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.