Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (89-240) Dziewierzewie • 1 warsztatów z Dziewierzewa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.30

Mieszkasz w Dziewierzewie, a twoja turbina uległa awarii i chcesz ją zregenerować? Wybierz się w Dziewierzewie do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Dziewierzewie oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin. Jeśli podczas jazdy dieslem w Dziewierzewie usłyszysz stukanie, pukanie lub świst, to może być to oznaka uszkodzonej turbiny, a głównie przyczyny uszkodzeń to: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, nieregularna wymiana oleju. Serwis w Dziewierzewie pracuje przy użyciu specjalistycznych maszyn, a każda turbina, która tu trafia, regenerowana jest tylko na nowych częściach.


Nowe turbo czy regeneracja turbiny w serwisie w Dziewierzewie?

Jeśli chodzi o samą wieś Dziewierzewo, to jest ona położona w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie nakielskim, w gminie Kcynia. Liczba mieszkańców wsi Dziewierzewo to około 690 osób. Wieś Dziewierzewo leży w odległości jedynie 6 kilometrów od miasta Kcynia. Jednym z zabytków wsi Dziewierzewo, który zachował się tu z wieku XIX, jest piękny dwór oraz kościół w stylu neoromańskim. W latach 1975-1998 wieś Dziewierzewo należała do granic województwa bydgoskiego.

Niedaleko wsi Dziewierzewo biegnie droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy → Bydgoszcz → Gniezno → Poznań → Leszno → Wrocław → StrzegomBolkówKamienna GóraLubawka).

Gospodarka Dziewierzewa opiera się głównie na przemyśle budowlanym, ale swoje siedziby mają tu też małe i średnie przedsiębiorstwa i firmy usługowe. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się oddać we wsi Dziewierzewo uszkodzoną turbinę do autoryzowanego serwisu, to dodajmy jeszcze fakt, że firma udziela dwunastomiesięcznej gwarancji na zregenerowaną turbinę. Dla rozeznania w cenach w Dziewierzewie, poniżej znajduje się cennik z cenami za regenerację i naprawę turbin.


Regeneracja Turbiny Dziewierzewo
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Dziewierzewie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Dziewierzewo 30
Kod pocztowy: 89-240 Dziewierzewo
Współrzędne GPS:
N 52° 56' 48.145'' E 17° 31' 17.796''

Turbina po przywróceniu sprawności na stole pracowniczym z Dziewierzewa Naprawione w profesjonalny sposób turbo z Dziewierzewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dziewierzewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dziewierzewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dziewierzewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dziewierzewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dziewierzewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dziewierzewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dziewierzewo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.