Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 07-420) Kadzidle

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Miejscowość Kadzidło a możliwość dokonania fachowej regeneracji turbiny? Dzięki naszemu serwisowi Regeneracja Turbosprężarek znajdziecie mechaników od turbo usytuowanych nie tylko w rejonie Kadzidła, ale na terytorium całej Polski. Wieś Kadzidło zlokalizowana jest w obrębie województwa mazowieckiego, w powiecie ostrołęckim, przy drodze krajowej numer 53. Mówi się, że nazwa wsi Kadzidło związana jest z wydobywanym i obrabianym kiedyś bursztynem, który w drobnych kawałkach był mieszany z jałowcem i stosowany jako kadzidło w kościołach. Gęstość zaludnienia dla Kadzidła wynosi 4260 osób.


Usługa regeneracji i naprawy turbo w Kadzidle

W Kadzidle znajduje się kaplica św. Onufrego, która przyciąga szeregi turystów, którzy zazwyczaj przyjeżdżają samochodami osobowymi zasilanymi olejem napędowym, w których znajdują się turbosprężarki. Turbosprężarki znane są z faktu, iż są dość awaryjnym urządzeniem. Na szczęście w Kadzidle możemy fachowo zregenerować swoje uszkodzone turbiny. Na terenie Kadzidła regeneruje się turbosprężarki firm takie jak: Borg Warner, Garrett, Holset, IHI, KKK, Mitsubishi, Schwitzer, Toyota oraz wiele innych. Jak wygląda regeneracja turbin w miejscowości Kadzidło? Wszystkie turbiny w Kadzidle są rozmontowywane i czyszczone w piaskarkach, a także myjkach wysokociśnieniowych oraz ultradźwiękowych. Później następuje weryfikacja uszkodzonych elementów, które zostają wymienione na nowe, oryginalne części. Wyważanie turbosprężarek w Kadzidle przebiega na zaawansowanych wyważarkach (niskoobrotowej i wysokoobrotowej) niemieckiej firmy Schenck, które zapewniają długoletnią prawidłową pracę turbosprężarek.

Cennik za usługi dotyczące regeneracji oraz remontu turbin i turbosprężarek w Kadzidle widnieje w poniższej tabelce. W razie dodatkowych pytań, dotyczących regeneracji turbo w Kadzidle, można liczyć na naszą pomoc, wystarczy skontaktować się z nami poprzez wskazany w lewym dolnym rogu strony numer telefonu.

Regeneracja Turbiny Kadzidło

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kadzidle, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Kościuszki 17
Kod pocztowy: 07-420 , Kadzidło
Numer telefonu do placówki pocztowej:
29 761 80 90
Współrzędne GPS:
N 53° 13' 58.096'' E 21° 27' 54.653''

Turbo po serwisie na stole pracowniczym w Kadzidle Zregenerowana turbina przysłana z Kadzidła

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kadzidle

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kadzidle 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kadzidłem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kadzidła 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kadzidło 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kadzidle 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kadzidło)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kadzidle nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kadzidła do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kadzidła turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
07-420 Kadzidło Tadeusza Kościuszki KDD01A 53.232529/21.466490 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.