Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Kietrzem (kod pocztowy 48-130) i w Kietrzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Regeneracja turbosprężarek w mieście Kietrz dostępna od ręki i to w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście! Szybki czas wykonania usługi i niska cena to atuty serwisu w Kietrzu, które zawdzięcza specjalistycznym maszynom do regeneracji turbo. Najczęściej do serwisu w Kietrzu trafiają turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwego użytkowania, z powodu braku oleju silnikowego, czy też z powodu zanieczyszczeń w oleju.


Serwis w Kietrzu i szybka regeneracja turbosprężarek

Samo miasto Kietrz położone jest w graniach województwa opolskiego, w powiecie głubczyckim, na Płaskowyżu Głubczyckim, nad rzeką Troją i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kietrz. Miasto istniało już w XI wieku, a lokacji Kietrza dokonał Konrad z Ołomuńca w 1321 roku. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Kietrz to około 18,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób.

Przez miasto Kietrz przebiegają drogi takie jak; wojewódzka numer 416 (KrapkowiceGłogówekGłubczyce → Kietrz → Racibórz), wojewódzka numer 420 (Kietrz → Dzierżysław → Pilszcz).

Najcenniejsze zabytki miasta Kietrz to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Tomasza w stylu barokowym z przełomu wieków XVI i XVII, kościół klasztorny franciszkanek pod wezwaniem Trzech Króli z XX wieku, kaplica cmentarna pod wezwaniem świętego Krzyża z XIX wieku, ruiny zamku z XVI wieku, stacja towarowa. Gospodarka miasta Kietrz opiera się na państwowej spółce Kombinat Rolny „Kietrz” Sp. z.o.o., który zajmuje około 9000 hektarów i zatrudnia około 300 osób. Rozwija się tutaj też dobrze drobny przemysł i usługi. Miasto Kietrz znane jest też w powiecie z posiadania najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek, co spowodowane jest posiadaniem najwyższej jakości usług połączonej z atrakcyjną ceną. Cennik dla miasta Kietrz zlokalizowany jest poniżej.


Regeneracja Turbiny Kietrz
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kietrzu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 19
Kod pocztowy: 48-130, Kietrz
Współrzędne GPS:
N 50° 4' 41.835'' E 18° 0' 28.14''

Turbo przed demontażem u specjalistów w Kietrzu Perfekcyjnie zregenerowana turbina samochodowa z Kietrza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kietrzu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kietrzu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kietrzem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kietrza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kietrz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kietrzu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kietrz)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.