Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (42-240) Kościelcu • 0 warsztatów z Kościelca

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa uszkodzonych turbin jest możliwa we wsi Kościelec! Taką ofertę w Kościelcu oferuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem i najlepszą kadrą fachowców od regeneracji podzespołów do diesli. Turbiny coraz częściej trafiają do pracowni, ponieważ niestety są to bardzo awaryjne części, zwłaszcza w przypadku kiedy użytkownicy diesli nie potrafią odpowiednio użytkować auta. Głównie przyczyny uszkodzeń turbo spotykane w pracowni w Kościelcu to: brak oleju, zanieczyszczenia w układzie olejowym, nieregularna wymiana oleju, uszkodzenie ciałem obcy.


Czy w pracowni w Kościelcu możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbin?

Jeśli chodzi o wieś Kościelec, to jest ona położona w granicach województwa śląskiego, w powiecie częstochowskim, w gminie Rędziny. Liczba mieszkańców wsi Kościelec to około 1700 osób. W latach 1975-1998 wieś Kościelec była położona w granicach województwa częstochowskiego. We wsi Kościelec znajduje się zabytkowy dworek rodziny Wereszczyńskich z XIX wieku.

Obok wsi Kościelec biegnie droga krajowa numer 1 (Sosnowiec → Łódź → Tuszyn → Piotrków Trybunalski → Częstochowa → Dąbrowa Górnicza → Tychy → Pszczyna → Bielsko-Biała → Przybędza → Milówka) oraz droga krajowa numer 91 (Gdańsk → Pruszcz GdańskiRusocinTczewGniewWarlubieŚwiecieChełmno → Toruń → Piotrków Trybunalski → KamieńskRadomskoKłomnice → Częstochowa).

Wieś Kościelec posiada bardzo dobre połączenia drogowe, co wiąże się z dużą ilością aut na drogach miasta, wśród których znają się też diesle. Dlatego też w Kościelcu pracownia regeneracji turbosprężarek to bardzo dobre rozwiązanie dla zdesperowanych posiadaczy uszkodzonych turbin, których ceny za nowe są kosmiczne. Pracownia regeneracji turbosprężarek we wsi Kościelec oferuje najlepsze usługi i najniższą cenę oraz roczną gwarancję na każdą zregenerowaną turbinę. Oferta pracowni w Kościelcu opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu, naprawie i regeneracji turbo. Cennik dla wsi Kościelec został zamieszczony w tabeli poniżej.

Turbina po regeneracji u specjalistów z Kościelca Naprawione i zregenerowane turbo z Kościelca

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kościelcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kościelcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kościelcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kościelca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kościelec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kościelcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kościelec)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.