Localizations image

Gdzie w (34-360) Milówce zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

W drodze przez wieś Milówka twoja turbosprężarka uległa awarii i wymaga regeneracji lub wymiany na nową? W takim razie polecamy skierować się w Milówce do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek oraz innych podzespołów do diesli. Serwis ten słynie z najwyższej jakości wykonywanych usług, wyspecjalizowanej kadry i najlepszych cen w okolicy.


W Milówce można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarki po awarii

Jeśli chodzi o wieś Milówka, to jest ona położona w granicach województwa śląskiego, w powiecie żywieckim, nad rzeką Sołą i jest siedzibą gminy Milówka. Powierzchnia, jaką zajmuje Milówka to około 2650 hektarów, natomiast liczba ludności sołectwa to około 4450 osób. Pierwsze wzmianki na temat Milówki pochodzą z roku 1537. W wieku XIX Milówka uzyskała prawa miejskie dokładnie w roku 1884, niestety utraciła je w roku 1934 i pozostała wsią do dnia dzisiejszego. We wsi Milówka znaleźć też można wiele pięknych zabytków, co wynika z bogatej historii wsi. Niektóre z tych zabytków to: cmentarz żydowski z początku XX wieku, kaplica pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny wybudowany w roku 1857, kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z roku 1834.

Przez wieś Milówka przebiega droga ekspresowa S1 (Pyrzowice → Dąbrowa Górnicza → Sosnowiec → Mysłowice → Bielsko-Biała → Żywiec → Zwardoń).

Jeśli słyszysz gwizd lub świst spod maski swojego diesla, to może być to oznaka uszkodzonej turbosprężarki, jeśli dochodzi do tego spadek mocy i zwiększony pobór paliwa, to nie czekaj, tylko zgłoś się od razu do najlepszego serwisu zajmującego się regeneracją turbin, gdyż zakup nowego podzespołu to koszty rzędu kilku tysięcy złotych. Autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek w Milówce specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek, a do samego procesu regeneracji używa specjalistycznych maszyn i najwyższej jakości części prosto od producenta, co pozwala na uzyskanie najlepszych efektów procesu regeneracji. Ceny, jakich można spodziewać się w serwisie w Milówce, zostały przedstawione w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed montażem w laboratorium z Milówki Turbosprężarka po regeneracji od klienta z Milówki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Milówce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Milówce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Milówką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Milówki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Milówka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Milówce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Milówka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Milówce nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Milówki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Milówki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
34-360 Milówka Grunwaldzka MLO01N 49.559849/19.084089 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.