Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 87-327) Bobrowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek we wsi Bobrowo? Wybierz w Bobrowie autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przechodzi złożony proces diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbin. Do regeneracji serwis w Bobrowie używa nowych oryginalnych części i specjalistycznych maszyn co pozwala w efekcie odzyskać fabryczne osiągi turbiny. Klienci serwisu w Bobrowie o wiele częściej wybierają opcję regeneracji, co jest związane z bardzo atrakcyjną ceną i wysoką jakością.


Co zrobić z uszkodzoną turbiną we wsi Bobrowo?

Jeśli chodzi o samą wieś Bobrowo, to jest ona położona w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie brodnickim, w gminie Bobrowo, której to wieś jest siedzibą. Wieś Bobrowo aktualnie liczy jedynie 400 mieszkańców. W latach 1975-1998 wieś Bobrowo podlegała pod województwo toruńskie. Wśród zabytków wsi Bobrowo można wyróżnić miejsca takie jak kościół parafialny pod wezwaniem świętego Jakuba Apostoła z przełomu wieku XIII i XIV, a także 9 pomników przyrody.

Obok wsi Bobrowo biegnie droga krajowa numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda).

Zapraszamy wszystkich posiadaczy uszkodzonych turbin w Bobrowie do serwisu regeneracji turbosprężarek. Miejsce to w Bobrowie cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, co wynika z bardzo wysokiej jakość usług, profesjonalnego podejścia do klienta i atrakcyjnej ceny. Zakres usług serwisu z Bobrowa to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbin, a także wyważanie zmiennej geometrii. Cennik dla klientów serwisu z Bobrowa wraz z szacowanymi kosztami za usługi regeneracji i naprawy turbin został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Bobrowo
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Bobrowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Bobrowo 20A
Kod pocztowy: 87-327 Bobrowo
Współrzędne GPS:
N 53° 17' 11.421'' E 19° 16' 14.919''

Turbina przed oddaniem do klienta u specjalistów w Bobrowie Wymontowana z samochodu oraz zregenerowana w pełni turbina z Bobrowej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bobrowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bobrowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bobrowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bobrowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bobrowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bobrowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bobrowo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.