Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 0 warsztatach w Muninie (kod 37-514)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Najlepsze miejsce do regeneracji turbin we wsi Munina? Oczywiście w Muninie tylko nowoczesny serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie oferta serwisu obejmuje: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbosprężarki. Serwis w Muninie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co jest związane z posiadaniem specjalistycznych maszyn przeznaczonych do regeneracji oraz pracy tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta, co zapewnia najwyższą jakość regeneracji. Serwis w Muninie udziela również dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów, dlatego też klienci mają większe zaufanie do firmy.


Czy w Muninie istnieje serwis zajmujący się regeneracją uszkodzonych turbin?

Jeśli chodzi o wieś Munina, to jest ona położona w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie jarosławskim, w gminie Jarosław. Liczba mieszkańców wsi Munina to około 2030 osób. Na przełomie wieku XVI i wieku XVII wieś leżała w powiecie przemyskim, w województwie ruskim. Integralne części wsi Munina to: Munina Wielka, Munina-Kolej, Środek.

Obok wsi Munina biegnie droga krajowa numer 77 (Lipnik → SandomierzStalowa WolaLeżajsk → Tryńcza → JarosławRadymnoPrzemyśl) oraz droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszekPyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzeskoWojnicz → Tarnów → PilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno → Korczowa).

Gospodarka Munina rozwija się bardzo dobrze w dziale przemysłu i usług. W dziale usług króluje tu w Muninie serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje uszkodzone turbiny klienci oddają właśnie tutaj. Usługi serwisu w Muninie to: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie, regulacja i regeneracja turbin, a każda regenerowana tu turbina dostaje roczną gwarancję i może być wysłana do klienta za pomocą kuriera lub paczkomatu. Cennik dla klientów serwisu z Muniny wraz z szacowanymi kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Munina
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Muninie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 133
Kod pocztowy: 37-514, Jarosław
Współrzędne GPS:
N 49° 59' 33.875'' E 22° 44' 10.867''

Turbosprężarka przed montażem na stole pracowniczym z Muniny Zregenerowana w pełni turbina samochodowa z Muniny

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Muninie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Muninie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Muniną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Muniny 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Munina 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Muninie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Munina)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.