Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Mogilnem (kod pocztowy 88-300) i w Mogilnie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Mogilno twoja turbosprężarka odmówiła współpracy? O nic się nie martw, nasz serwis regeneracja turbosprężarek we wszystkim ci pomoże! Serwis regeneracji turbosprężarek w Mogilnie oferuje usługi najwyższej jakość, co wynika z tego, że pracuje on na nowych i orygilanych częściach. Miasto Mogilno znajdziemy na mapie w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie mogileńskim. Miasto Mogilno jest siedzibą dekanatu w archidiecezji gnieźnieńskiej. Miasto znajduje się na wielu różnych szlakach turystycznych, najważniejszy z nich to Szlak Piastowski. Obszar miasta Mogilno to około 8,3 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców to około 12000 osób.


Czy regeneracja turbin jest możliwa w Mogilnie?

Przez Mogilno przebiega droga wojewódzka numer 254 (BrzozaŁabiszynBarcin → Mogilno → Wylatowo) oraz krajowa 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda).

Jeśli chodzi o zabytki, jakie możemy znaleźć na terenie miasta, to są to przede wszystkim: klasztor i kościół pobenedyktyński, ratusz neogotycki, synagoga z roku 1801, kamienice z XIX wieku, kościół farny świętego Jakuba Starszego z roku około 1511 w stylu gotyckim, cmentarz komunalny z roku 1816. Dodatkową atrakcją miasta są malownicze i czyste jeziora, co skłania inwestorów do rozwoju infrastruktury turystycznej. Gospodarka w mieście opiera się głównie na małych firmach i zakładach pracy. Funkcjonuje tu dobrze rozwinięty handel i usługi oraz nie brakuje sklepów i banków. Na drogach nie brakuje kierowców, a także aut z silnikiem diesla. Jak wiadomo auta te, są lubiane przez użytkowników, ze względu na moc tych silników. Ważne jest, aby pamiętać o właściwym użytkowaniu auta oraz wymianie oleju. Jeśli jednak niestety twoja turbosprężarka potrzebuje regeneracji ze względu na usterkę, w tym pomoże ci serwis turbosprężarek w Mogilnie. Poniżej przestawione zostały ceny za usługi dla miasta Mogilno. Oferta serwisu w Mogilnie to również diagnostyka, czyszczenie i regeneracja oraz wyważanie turbin i innych podzespołów.


Regeneracja Turbiny Mogilno
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Mogilnie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 15
Kod pocztowy: 88-300 Mogilno
Współrzędne GPS:
N 52° 31' 49.222'' E 18° 16' 3.908''

Turbosprężarka przed pakowaniem na stole pracowniczym z Mogilna Naprawiona turbina z Mogilna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mogilnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mogilnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mogilnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mogilna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mogilno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mogilnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mogilno)

Opis

Loader

W Mogilnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mogilna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mogilna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
88-300 Mogilno Padniewska MOG922 52.660480/17.944910 Wyszukaj
88-300 Mogilno Powstańców Wielkopolskich MOG02ML 52.651508/17.959450 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.