Localizations image

Kod 67-130 Borowina – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Borowinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek we wsi Borowina? Wybierz się w Borowinie autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek. Serwis w Borowinie zajmuje się profesjonalną regeneracją turbin przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowoczesnych technologii, a dodatkowo pracuje tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta. Klienci serwisu w Borowinie coraz chętniej decydują się na opcję regeneracji turbin, co wynika z faktu, że cena turbiny regenerowanej jest o wiele niższa, niż cena turbiny nowej.


Serwis w Borowinie a regeneracja uszkodzonych turbosprężarek

Jeśli chodzi o informację na temat wsi Borowina, to jest ona położona w granicach województwa lubelskiego, w powiecie biłgorajskim, w gminie Józefów. Wieś Borowina zamieszkuje aktualnie około 230 mieszkańców. W latach 1975-1998 wieś Borowina należała administracyjnie do granic województwa zamojskiego. Wieś Borowina jest otoczona lasami Puszczy Solskiej.

Obok wsi Borowina biegnie droga wojewódzka numer 849 (Zamość → Jacnia → Józefów → Wola Obszańska) oraz droga wojewódzka numer 853 (Nowy Majdan → Tomaszów Lubelski).

Wieś Borowina posiada bardzo dobre połączenia drogowe, dlatego też na drogach miasta nie brakuje aut, a w tym diesli często z uszkodzoną turbiną. To właśnie dla nich powstał tu w Borowinie autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie turbinom przywracane są fabryczne osiągi. Wśród usług serwisu w Borownie można wyróżnić usługi takie jak: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie, regeneracja i regulacja turbin, a każda turbina po regeneracji uzyskuje roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik dla wsi Borowina wraz z szacowanymi kosztami za naprawy i regenerację turbo znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Borowina

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Borowinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Siecieborzyce 121
Kod pocztowy: 67-130 Siecieborzyce
Współrzędne GPS:
51°40'53.4"N 15°33'31.2"E

Turbina po wizycie w ASO w nowoczesnej pracowni w Borowinie Dokładnie wyczyszczona turbosprężarka otrzymana od klienta z Borowiny

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Borowinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Borowinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Borowiną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Borowiny 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Borowina 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Borowinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Borowina)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.