Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Masłowie Pierwszym (kod 26-001)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Przejeżdżasz przez regiony miejscowości Masłów Pierwszy i doszło do usterki turbiny? W związku z tym odwiedź nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek i odszukaj punktu regeneracji turbin na terenie wsi Masłów Pierwszy. Wieś Masłów Pierwszy sytuuje się w województwie świętokrzyskim, na terenie powiatu kieleckiego, w gminie Masłów. Liczba mieszkańców dla Masłowa Pierwszego wynosi 1528 osób. W latach od 1975 do 1998 Masłów Pierwszy należał do województwa kieleckiego.


Regeneracja turbosprężarek dla Masłowa Pierwszego

Przez miejscowość Masłów Pierwszy przechodzi ciąg drogi wojewódzkiej numer 745 (Kielce → Masłów → Radlin). Drogami Masłowa Pierwszego każdego dnia jeździ ogrom samochodów osobowych, w których nie narzeka się na brak mechanizmów turbo. Stąd w Masłowie Pierwszym powstał autoryzowany warsztat mechaniczny zajmujący się głównie naprawą oraz regeneracją turbin samochodowych. Specjalistyczna pracownia w Masłowie Pierwszym wykonuje regenerację turbosprężarek takich firm, takich jak: Borg Warner, Garrett, Holset, IHI, KKK, Mitsubishi, Schwitzer, Toyota oraz wiele innych. Każda turbosprężarka w Masłowie Pierwszym jest bardzo dokładnie czyszczone za pomocą piaskarek (różnym ścierniwem), myjek wysokociśnieniowych, a także kąpieli ultradźwiękowej, a zespół wirujący turbiny jest wyważany na wyważarce niskoobrotowej, a następnie wysokoobrotowej. Do każdej naprawionej turbiny w Masłowie Pierwszym specjaliści od turbo dołączają 12-miesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów oraz protokół wyważania z wyważarki wysokoobrotowej.

Dokładny cennik co do regeneracji turbo/turbin razem z opisem cen dla miejscowości Masłów Pierwszy znajdą Państwo w poniższej tabeli, a dokładniejszych informacji na temat naprawy i remontu w Masłowie Pierwszym dowiesz się, dzwoniąc pod wskazany na dole strony numer telefonu.

Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek Masłów Pierwszy

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Masłowie Pierwszym, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Spokojna 2a
Kod pocztowy: 26-001 Masłów Pierwszy
Współrzędne GPS:
50°54'12.8"N 20°43'39.1"E

Układ turbodoładowania przed wymianą w autoryzowanej pracowni w Masłowie Pierwszym Turbosprężarka samochodowa po regeneracji otrzymana od klienta z Masłowa Pierwszego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Masłowie Pierwszym

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Masłowie Pierwszym 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Masłowem Pierwszym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Masłowa Pierwszego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Masłów Pierwszy 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Masłowie Pierwszym 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Masłów Pierwszy)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Masłowie Pierwszym nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Masłowa Pierwszego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Masłowa Pierwszego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-001 Masłów Pierwszy Modrzewiowa MAS01F 50.900959/20.721010 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.