Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 67-410) Sławie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wszyscy posiadacze uszkodzonych turbin w mieście Sława powinni kierować się do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście! Do serwisu w Sławie trafiają turbiny z różnymi usterkami, głównie przyczyny awarii to: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, zły olej, zużycie, ciało obce. Samo miasto Sława położone jest w granicach województwa lubuskiego, w powiecie wschowskim, na Pojezierzu Leszczyńskim, nad jeziorem Sławskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Sława. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Sława to około 14,9 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4300 osób. Miasto Sława było po raz pierwszy wzmiankowane w roku 1312, a założone zostało prawdopodobnie przed wiekiem XIV, prawa miejskie uzyskało w roku 1312.


Serwis w Sławie i regeneracja turbosprężarek?

Przez Sławę przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 278 (Szklarka Radnicka → Nietkowice → Sulechów → Sława → Wschowa), wojewódzka numer 318 (Lubięcin → Sława).

Do najcenniejszych zabytków miasta Sława zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Michała Archanioła wybudowany w 1604 roku z rzeźbą Jezusa Frasobliwego, kościół ewangelicki pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego z XIX wieku, pałac w stylu barkowym wybudowany w roku 1735, oficynę z basztą, park wokół pałacu o powierzchni 26 hektarów.

Gospodarka Sławy opiera się na turystyce i przemyśle spożywczym, ale prosperuje tu bardzo dobrze wyżej wymieniany serwis regeneracji turbosprężarek. Oferta serwisu w Sławie zawiera diagnostykę, czyszczenie, wyważanie i regenerację turbo oraz jego wymianę, dlatego też klienci chętnie zostawiają tu swoje turbiny i auta. Poza tym kadra pracowników jest wykwalifikowana, ma profesjonalne podejście do klienta i oferuje najlepszej ceny za usługi. Cennik serwisu w Sławie wraz z cenami za usługi znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny SławaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sławie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Waryńskiego 29/31
Kod pocztowy: 67-410 Sława
Współrzędne GPS:
N 51° 52' 48.028'' E 16° 4' 15.039''

Układ turbodoładowania po serwisie u fachowców z Sławy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sławie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sławie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sławą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sławy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sława 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sławie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sława)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sławie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sławy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sławy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
67-410 Sława Rataje Odrodzonego Wojska Polskiego SAA204 51.879539/16.067110 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.