Localizations image

Wyszukaj warsztaty zajmujące się turbosprężarkami do samochodów Subaru Outback

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Gdzie warto się kierować, po to, aby skutecznie poddać regeneracji elementy układu doładowania po wyjęciu z auta marki Subaru model Outback?

W celu regeneracji turbosprężarek z samochodu osobowego marki Subaru model Outback rekomendujemy pokierować się do największego w kraju warsztatu naprawy turbin, w którym mechanicy szybko naprawią uszkodzone elementy.

Jakim przebiegiem odznacza się procedura regeneracji układów turbodoładowania z samochodów z logo Subaru model Outback w autoryzowanym oraz profesjonalnym laboratorium?

Poszczególne etapy wykonywane w warsztacie regeneracji układów turbodoładowania przedstawiają się w samochodach marki Subaru model Outback następująco:
 • Odbieramy niedziałające turbosprężarki prosto od klienta lub od pracownika firmy kurierskiej, z jakiego usług można skorzystać w naszym zakładzie.
 • Wykonujemy szczegółową weryfikację turbin w celu zidentyfikowania skali uszkodzeń i powodów wystąpienia uszkodzenia.
 • Regenerujemy i naprawiamy zepsute układy doładowania z pojazdów marki Subaru model Outback na dedykowanych stacjach probierczych stanowiących wyposażenie naszego serwisu.
 • Po realizacji zaawansowanej usługi, którą jest remont turbin, doręczamy naprawione układy doładowania z aut marki Subaru model Outback do rąk klienta bezpośrednio albo wysyłamy na podany przez niego adres dzięki możliwości usługi kuriera.
 • Do turbosprężarki po renowacji dołączamy gwarancję bez limitu kilometrów.

Jaka cena łączy się z przeprowadzeniem naprawy turbiny z pojazdu marki Subaru model Outback w naszym zakładzie?

Cena, którą trzeba uiścić za regenerację turbosprężarki z samochodu z logo Subaru model Outback, zależy od charakteru uszkodzeń turbo; bezpłatnie natomiast przeprowadzamy diagnostykę układu doładowania.

W jaki sposób przywieźć turbosprężarki z samochodu osobowego marki Subaru model Outback do serwisu, w którym przeprowadza się renowację turbosprężarek?

Najbardziej dogodnym i najlepszym sposobem dostarczenia układu doładowania do warsztatu będzie skorzystanie z dostępności współpracującego z naszym zakładem pracownika firmy kurierskiej, jakiego pracownicy serwisu zamówią dla Państwa. Do serwisu można również samodzielnie przywieźć układy doładowania wymagające remontu.

Czy każdy rodzaj turbosprężarek zdemontowanych z samochodu z logo Subaru model Outback kwalifikuje się do regeneracji?

Wieloletnie doświadczenie dotyczące regeneracji układów turbodoładowania w samochodach osobowych marki Subaru model Outback pozwala opiniować, że jest możliwe, by poddać regeneracji prawie każda kategoria turbin, w tym:
 • Turbosprężarki ze zmienną geometrią;
 • Układy turbosprężarek szeregowych i równoległych;
 • Turbosprężarki [240].

Które objawy wskazują na to, że w aucie z logo Subaru model Outback turbina funkcjonuje niewłaściwie z powodu awarii?

Swoiste i najczęściej występujące przejawy nieprawidłowego działania turbiny w aucie marki Subaru model Outback to zazwyczaj:
 • dymienie,
 • zmniejszona moc,
 • wzrost poboru paliwa,
 • problemy z rozruchem,
 • wahania w zakresie obrotów pojazdu.

Co przemawia za tym, że w turbinach z pojazdów z logo Subaru model Outback naprawą najlepiej zajmą się specjaliści z naszego zakładu?

O tym, iż opłacalne jest, aby skorzystać z możliwości autoryzowanego serwisu, aby zregenerować układy doładowania z aut marki Subaru model Outback, decydują liczne argumenty:
 • Każda usługa wiąże się z objęciem naprawionych elementów gwarancją.
 • Naprawą turbo zajmuje się doskonale wykwalifikowana kadra.
 • Z regeneracją turbo wiążą się naprawdę niskie opłaty.
 • Pracownia może pochwalić się autoryzacjami światowych producentów.
 • Naprawiamy turbo wykorzystując tylko oryginalne części
 • Posiadamy najlepiej rozwinięte w kraju zaplecze technologiczne w kwestii regeneracji turbosprężarek.
 • Naprawa turbo trwa tylko jeden dzień.

Samochód powstał na bazie Subaru Legacy od którego różni się przede wszystkim wyższym prześwitem i zabezpieczeniami elementów podwozia. Dzięki tym usprawnieniom Outback z napędem na 4 koła ma zwiększone zdolności do jazdy terenowej. Ten model Subaru w związku z tym należy do nowej klasy aut tzw. SUW-ów ( Sports Utility Wagon ) cechujących się przestronnością kombi, wygodą limuzyny połączonymi z właściwościami terenowymi. Samochód swoimi właściwościami zapewnia komfort poruszania się zarówno po mieście, jak i w dłuższych trasach jako auto wakacyjne dla całej rodziny, którym bez przeszkód zwiedzisz też trudniej dostępne miejsca. W pierwszych trzech generacjach obowiązywała jeszcze podwójna nazwa tzn. Legacy Outback. Od roku 2009 wraz z pojawieniem się na rynku czwartej generacji model funkcjonuje już tylko po nazwą Outback.


Subaru Outback a regeneracja turbosprężarki

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Regeneracja turbiny w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Naprawa turbiny przez naszych inżynierów sprawi, że turbo będzie działało długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Subaru Outback I, II, III, IV 1995 – nadal

Wysokoprężny:

2.0 D 150 KM ( EE20Z )

regeneracja turbin Subaru Outback
Turbo Subaru Outback

 

Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężarki Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
Subaru Outback Outback 2.0 D 2.0 Turbo 150 KM od 2008 VF50 VDD20018 14411AA720 IHI

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Subaru Outback

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Subaru Outback 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Subaru Outback 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Subaru Outback 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Subaru Outback 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Subaru Outback (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Subaru)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.