Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Węgierską Górką (kod pocztowy 34-350) i w Węgierskiej Górce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w Węgierskiej Górce na Śląsku dacie radę ekspresowo zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę samochodową? Tak dzięki naszemu serwisowi Regeneracja Turbosprężarek uda się Wam zregenerować szybko a przede wszystkim tanio swoją turbinę. Zadanie naprawy turbosprężarki od teraz jest niezwykle proste w miejscowości Węgierska Górka. Miejscowość Węgierska Górka to wioska W Polsce znajdująca się dokładnie w obrębie województwa śląskiego, na terenie powiatu żywieckiego. Liczba mieszkańców dla Węgierskiej Górki wynosi ponad 4200 osób.


Gdzie w Węgierskiej Górce dokonasz regeneracji turbosprężarki?

Na terenie Węgierskiej Górki sytuują się następujące miejsca turystyczne: Bulwary nad Sołą, Aleja Zbójników, piesze szlaki turystyczne oraz Nadleśnictwo Węgierska Górka. Przez tereny Węgierskiej Górki biegnie bardzo ważna, jest to droga krajowa numer jeden (Łódź → Tuszyn → Piotrków Trybunalski → Częstochowa → Dąbrowa Górnicza → TychyPszczynaBielsko-Biała → Przybędza → Milówka). W Węgierskiej Górce znajduje się specjalistyczna pracownia wykonująca regenerację turbosprężarek takich firm jak: Borg Warner, Garrett, Holset, IHI, KKK, Mitsubishi, Schwitzer, Toyota oraz wiele innych. Wszystkie turbosprężarki są za każdym razem bardzo dokładnie czyszczone za pomocą piaskarek, myjek wysokociśnieniowych, a także podczas kąpieli ultradźwiękowej. Zespół wirujący turbiny wyważany jest na wyważarce niskoobrotowej, a następnie wysokoobrotowej niemieckiej firmy Schenck.  Na koniec złożone już w całość turbiny poddawane są badaniu i regulacji działania zmiennej geometrii, zaworu upustowego lub sterownika elektronicznego. I tak oto zregenerowana w Węgierskiej Górce turbosprężarka cechuje się trwałością fabrycznie nowej.

Warto wiedzieć, że na terenie Węgierskiej Górki świadczy się usługi kurierskie, czyli klienci mogą regenerować swoje turbiny za pomocą kuriera. Cennik odnoszący się do usług regeneracji oraz remontu turbo/turbin dla wsi Węgierska Górka widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

 

Regeneracja Turbiny Węgierska Górka

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Węgierskiej Górce, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Zielona 41
Kod pocztowy: 34-350, Węgierska Górka
Współrzędne GPS:
N 49° 36' 15.869'' E 19° 6' 51.396''

Turbosprężarka po przygotowaniu w warsztacie w Węgierskiej Górce

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Węgierskiej Górce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Węgierskiej Górce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Węgierską Górką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Węgierskiej Górki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Węgierska Górka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Węgierskiej Górce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Węgierska Górka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Węgierskiej Górce nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Węgierskiej Górki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Węgierskiej Górki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
34-350 Węgierska Górka Osiedle XX-lecia II RP Tadeusza Kościuszki WGO02A 49.608379/19.123390 Wyszukaj
34-350 Węgierska Górka Osiedle XX-lecia II RP Zielona WGO01A 49.602779/19.113800 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.