Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Częstochowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Częstochowa – śląskie

 

Regeneracja turbosprężarek w Częstochowie razem z serwisem Regeneracja Turbosprężarek!

Częstochowa to piastujące prawa powiatu miasto położone w województwie śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa na mapach naszego kraju znajduje się od lat 70 XIV wieku. Powiat Częstochowy sąsiaduje z powiatem kłobuckim i powiatem częstochowskim, natomiast powiat częstochowski sąsiaduje z powiatami: włoszczowskim, radomszczańskim, pajęczańskim, lublinieckim, myszkowskim i zawierciańskim. Obecnie liczba ludności Częstochowy nie przekracza 225 tysięcy osób, które mieszkają na terenie niemal 160 kilometrów kwadratowych. Toponimia nazwy miasta wskazuje, iż pochodzi ona od nazwy legendarnego założyciela Częstochowy, Częstocha. Częstochowa jest miejscem znanym każdemu katolikowi w Polsce z racji cudownego obrazu Matki Boskiej, którego kult rozwinął się w klasztorze paulińskim zlokalizowanym na Jasnej Górze, obecnie dzielnicy Częstochowy, do którego co roku zmierzają dziesiątki tysięcy pielgrzymów z każdego zakątka kraju. Historia Częstochowy poznaczona jest trudnymi i bolesnymi chwilami, jednak jest bardzo interesująca i ciekawa, a odzwierciedlenie znajduje w zabytkach, jakie można podziwiać na terenie Częstochowy. Wymienić można: Aleję NMP, parki podjasnogórskie, Ratusz miejski w Częstochowie, Stary Rynek, muzea, Pałacyk Hantkego, cały zespół klasztorny zakonu paulinów na Jasnej Górze, kościoły (św. Zygmunta, św. Jakuba, św. Barbary), archikatedra, bazylika czy pałac biskupi. Wszystkie one razem tworzą przepiękny obraz Częstochowy, który pozostaje w pamięci na długo po opuszczeniu tego pątniczego miasta.

 

 

Dojazd pielgrzymom, turystom i innym posiadającym sprawę do załatwienia w Częstochowie, zapewniają drogi krajowe i wojewódzkie takie jak: krajowa 1 (Łódź → Tuszyn → Piotrków Trybunalski → Częstochowa → Dąbrowa Górnicza → Tychy → Pszczyna → Bielsko-Biała → Przybędza → Milówka), 43 (Wieluń → Rudniki → Kłobuck → Częstochowa), 46 (Kłodzko → Nysa → Niemodlin → Opole → Ozimek → Lubliniec → Blachownia → Częstochowa → Janów → Szczekociny), 91 (Gdańsk → Pruszcz Gdański → Rusocin → Tczew → Gniew → Warlubie → Świecie → Chełmno → Toruń → Piotrków Trybunalski → Kamieńsk → Radomsko → Kłomnice → Częstochowa) oraz wojewódzkie 491 (Raciszyn → Łobodno → Częstochowa), 494 (Bierdzany → Olesno → Wręczyca Wielka → Częstochowa), 786 (Częstochowa → Św. Anna → Koniecpol → Włoszczowa → Łopuszno → Ruda Strawczyńska → Kielce), 908 (Częstochowa → Tarnowskie Góry).

Dzięki wspomnianym trasom tłumy turystów zmierzających do obejrzenia skarbca na Jasnej Górze, szeregi pielgrzymów, a także zwyczajnych dostawców i kurierów swobodnie przemieszczają się do i od Częstochowy. Warto tu jednak wspomnieć o tym, że poruszają się najczęściej samochodami wyposażonymi w silniki diesla, a nieodłącznym elementem tych silników, zwłaszcza po 2005 roku jest turbosprężarka. Jej zadaniem jest utrzymanie nasycenia mieszanki paliwowej tlenem, co powinno zapewnić emisję spalin na poziomie dopuszczalnym przez normy emisji Euro, jednak urządzenia te pracują w tak ciężkich warunkach, że zużywają się i psują. Dlatego też zebraliśmy wszystkie warsztaty z całego kraju, również z Częstochowy w jednym wygodnym serwisie, gdzie można wyszukiwać warsztaty po usługach i lokalizacjach. A dla dodatkowego zwiększenia Państwa wygody cennik regeneracji turbosprężarek w Częstochowie umieściliśmy poniżej.

 

 

Regeneracja Turbiny 


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Sabinowska 118
Kod pocztowy: 42-294 Częstochowa
Współrzędne GPS:
N 50° 46' 47.47'' E 19° 5' 51.507''

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Częstochowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Częstochowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Częstochową 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Częstochowy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Częstochowa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Częstochowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Częstochowa)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.