Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Ligotą Wielką (kod pocztowy 58-210) i w Ligocie Wielkiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek we wsi Ligota Wielka? Wybierz się w Ligocie Wielkiej do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Warsztat w Ligocie Wielkiej pracuje na nowych oryginalnych częściach, a do regeneracji używa nowoczesnych technologi, co w połączone pozwala przywrócić turbiną fabryczne osiągi, co klienci sobie bardzo cenią. Główne przyczyny uszkodzeń, z jakimi walczą mechanicy z Ligoty Wielkiej turbin to: brak oleju, zła eksploatacja, nieregularna wymiana oleju, uszkodzenie ciałem obcym. Jako że ceny nowych turbin w hurtowniach są coraz wyższe, klienci warsztatu w Ligocie Wielkiej decydują się właśnie na opcję regeneracji turbosprężarek.


Gdzie w Ligocie Wielkiej moża zregenerować uszkodzoną turbinę?

Jeśli chodzi o samą wieś Ligota Wielka, to jest ona położona w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie dzierżoniowskim, w gminie Łagiewniki. Wieś Ligota Wielka liczy aktualnie około 300 mieszkańców w swoich granicach. W latach 1975-1998 wieś Ligota Wielka była jedną z wsi województwa wrocławskiego. Do zabytków wsi Ligota Wielka można zaliczyć: zabytkowy dwór wybudowany na przełomie wieku XVI i wieku XVII oraz kościół pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski wybudowany w drugiej połowie XVIII wieku.

Niedaleko wsi Ligota Wielka biegnie droga krajowa numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko).

Ponownie zachęcamy do skorzystania w Ligocie Wielkiej z oferty autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny regenerują wszyscy posiadacze uszkodzonych turbin z miasta i okolicy, co związane jest z profesjonalną obsługą i atrakcyjną ceną. Cennik dla wsi Ligota Wielka wraz z kosztami za usługi regeneracji i naprawy turbin znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Ligota Wielka

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Ligocie Wielkiej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 50/52
Kod pocztowy: 56-400 Oleśnica
Współrzędne GPS:
N 51° 12' 22.714'' E 17° 22' 45.774''

lub

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 54
Kod pocztowy: 56-400 Oleśnica

Turbo po naprawie w laboratorium z Ligoty Wielkiej Naprawiona w należyty sposób turbina samochodowa z Ligoty Wielkiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ligocie Wielkiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ligocie Wielkiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ligotą Wielką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ligoty Wielkiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ligota Wielka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ligocie Wielkiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ligota Wielka)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.