Localizations image

Kod 11-520 Ryn – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Rynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin w Rynie w najlepszej cenie w okolicy! Wszystko to w Rynie w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek. Oferta warsztatu w Rynie obejmuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbin. Sam warsztat w Rynie powstał ze względu na duże zainteresowanie usługą regeneracji, co jest związane z coraz większą liczbą diesli na drogach miasta.


W przypadku awarii turbiny w Rynie pomoże warsztat regeneracji turbosprężarek

Jeśli chodzi o informacje na temat miasta Ryn, to jest ono położone w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie giżyckim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ryn. Teren miasta Ryn to około 4 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2890 osób. Pierwsze ślady osadnictwa na terenie Ryna pochodzą z epoki neolitu, a pierwsze wzmianki na temat samego miasta pochodzą z wieku XIII, a prawa miejskie miasto uzyskało dopiero w roku 1723 z rąk króla Prus Fryderyka Wilhelma I.

Do zabytków miasta Ryn zalicza się przede wszystkim: pokrzyżacki zamek wzniesiony na wzgórzu w roku 1337, wiatrak holenderski z drugiej połowy XIX wieku, wieżę ciśnień z XIX wieku, kaplicę ewangelicką z XIX wieku.

Przez Ryn przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 642 (Sterławki Wielkie → Ryn → Pszczółki) oraz krajowa numer 59 (Giżycko → Ryn → Mrągowo → Nawiady → Rozogi).

Jako że miasto posiada bardzo dobre połączenia drogowe, to nie brakuje tu aut, a w tym również diesli, których turbiny mogą ulec awarii. Z tego też właśnie względu powstał tu warsztat regeneracji turbosprężarek, który oferuje najwyższą jakość usług za najlepszą cenę w okolicy. Dodatkowo warsztat w Rynie na zregenerowaną turbinę udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Ryn wraz z cenami za usługę regeneracji i naprawy turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed wymianą w autoryzowanej pracowni w Rynie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ryna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ryn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ryn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Rynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ryna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ryna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-520 Ryn Ryn Mały Albina Nowickiego RYN01G 53.939739/21.543560 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.