Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 62-561) Ślesinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek w mieście Ślesin? Wybierz w Ślesinie autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek. Serwis w Ślesinie zajmuje się profesjonalną regeneracją turbin przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowoczesnych technologii, a dodatkowo pracuje tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta. Klienci serwisu w Ślesinie coraz chętniej decydują się na opcję regeneracji turbin, co wynika z faktu, że cena turbiny regenerowanej jest o wiele niższa, niż cena turbiny nowej.


Jak i gdzie zregenerować turbosprężarkę w Ślesinie?

Samo miasto Ślesin położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie konińskim, nad jeziorem Ślesińskim i Mikorzyńskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ślesin. Powierzchnia, jaką zajmuje Ślesin to około 7,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3100 osób. Pierwsze wzmianki na temat Ślesina pochodzą z roku 1231 z dokumentu księcia Konrada I Mazowieckiego, miasto prawa miejskie uzyskało w roku 1358 z rąk króla Kazimierza Wielkiego. W 1807 roku miasto Ślesin należało do Księstwa Warszawskiego, a 8 lat później znalazło się w Królestwie Polskim. Najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne Ślesina to: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Mikołaja wybudowany w drugiej połowie XIX wieku w stylu neogotyckim, klasycystyczny łuk triumfalny na cześć Napoleona z 1812 roku, czyste Jezioro Ślesińskie podgrzewane przez elektrownie w Pątnowie.

Jadąc przez Ślesin, można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 263 (Słupca → Ślesin → SompolnoKłodawa → Dąbie), krajowa numer 25 (Bobolice → Biały Bór → CzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → Strzelno → Ślesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica).

Miasto Ślesin posiada bardzo dobre połączenia drogowe, dlatego też na drogach miasta nie brakuje aut, a w tym diesli często z uszkodzoną turbiną. To właśnie dla nich powstał tu autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie turbinom przywracane są fabryczne osiągi. Cennik dla miasta Ślesin wraz z szacowanymi kosztami za prawy znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed montażem w autoryzowanej pracowni z Ślesina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ślesinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ślesinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ślesinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ślesina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ślesin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ślesinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ślesin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ślesinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ślesina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ślesina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-561 Ślesin Kliny Kleczewska POP-SLE2 52.370930/18.304560 Wyszukaj
62-561 Ślesin Kliny Kleczewska SLE307 52.371399/18.292879 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.