Localizations image

Kod 62-650 Kłodawa – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Kłodawie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Wszyscy poszukujący miejsca regeneracji turbosprężarek w mieście Kłodawa powinni kierować się do nowoczesnego serwis regeneracji turbosprężarek w mieście. Tu turbina uszkodzona brakiem oleju czy opiłkami w układzie olejowym to nic strasznego. Serwis regeneruje turbiny, nadając im fabryczne osiągi dzięki specjalistycznym maszynom.


Serwis w Kłodawie oferuje usługę regeneracji turbin

Jeśli chodzi o miasto Kłodawa, to położone jest ono w województwie wielkopolskim, w powiecie kolskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kłodawa. Jeśli chodzi o historię Kłodawy, to powstałą ona w XI wieku, a prawa miejskie uzyskała w roku 1383, utraciła je w 1870 roku i odzyskała w 19191 roku. Kłodawa była również miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Powierzchnia Kłodawy to około 4,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców to około 6570 osób.

Najcenniejsze zabytki miasta Kłodawa to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny z XVIII wieku w stylu późnobarokowym, drewniany kościół cmentarny pod wezwaniem świętych Fabiana i Sebastiana wybudowany w 1557 roku, kolegiata świętego Idziego, Ratusz miejski wybudowany w 1819 roku w stylu klasycystycznym, szkoła klasztorna z XVIII wieku, drewniana dzwonnica na cmentarzu parafialnym. Gospodarka Kłodawy opiera się na czynnej kopalni soli, poza tym funkcjonuje tu turystyka i usługi.
Jeśli twoje turbo padło w Kłodawie, to pamiętaj, tu znajduje się najlepszy w okolicy serwis regeneracji turbosprężarek, który oferuje profesjonalne usługi w najlepszych cenach, które zebrane zostały w cenniku poniżej.

Do serwisu regeneracji turbosprężarek w Kłodawie można dojechać drogą wojewódzką numer 263 (SłupcaŚlesinSompolno → Kłodawa → Dąbie) lub drogą krajową numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → Kałuszyn).

Turbina po wizycie w ASO u specjalistów z Kłodawy Zregenerowane przez fachowców turbo z miasta Kłodawa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kłodawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kłodawie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kłodawą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kłodawy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kłodawa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kłodawie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kłodawa)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kłodawie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kłodawy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kłodawy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-650 Kłodawa Osiedle Górnicze Dąbska KLD02N 52.249569/18.911501 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.