Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 34-300) Żywcu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Problem ze zmienną geometrią, turbiną lub turbosprężarką w Żywcu? To nie problem, z Żywca istnieje możliwość wysyłki turbin do naprawy, zmiennej geometrii do czyszczenia, a także turbosprężarek do wyważenia. Poniżej znajduje się cennik, dla Żywca, z najniższymi cenami za naprawę zmiennej geometrii, turbiny do czyszczenia, a także turbosprężarki do czyszczenia.

Nie poprawnie działająca turbosprężarka może być przyczyną wielu kosztownych napraw, ponieważ niesprawna turbosprężarka może bezpośrednio przyczynić się nawet do uszkodzenia silnika. Zasada naprawiania turbosprężarki jest stosunkowo prosta – im szybciej zareagujemy, tym więcej pieniędzy możemy zaoszczędzić. Skoro musimy szybko zareagować, to trzeba wiedzieć, co wskazuje na problem, dlatego w skrócie przedstawimy, co może być zabójcze dla turbosprężarki. Objawy takie jak dymienie na czarno oraz spadek mocy silnika, mogą wskazywać na nieszczelności w układzie dolotowym. Najczęstszym objawem blokowania się układu zmiennej geometrii to szarpanie w trakcie przyspieszania. Na problem z uszczelnieniem turbosprężarki może wskazywać pojawienie się oleju w układzie dolotowym. Jeżeli włącza nam się tryb awaryjny silnika podczas wciskania pedału przyśpieszenia, to znaczy, że zatarła nam się zmienna geometria. Powinniśmy także bardzo uważnie słuchać, jakie dźwięki wydaje samochód, jeżeli słyszymy dziwne, metaliczne odgłosy, może to znaczyć, że koło kompresji trze o obudowę turbo przez zbyt duży luz lub nieodpowiednie doważenie, a gwizd oznacza, że uszkodzony został wirnik lub koło kompresji.


Żywiec to nie tylko piwo, to również profesjonalna regeneracja turbosprężarki.

A jak działa turbosprężarka? Już po samej nazwie możemy wnioskować, że składa się ona z turbiny oraz sprężarki. Turbina, która jest napędzana gazami wylotowymi, napędza równocześnie wirnik sprężarki, której zadaniem jest wtłaczanie większej ilości powietrza do cylindra, dzięki temu do każdego cylindra trafia większa ilość tlenu, a to umożliwia spalanie w tej samej objętości komory znacznie większej ilości paliwa. A jak wiemy, im więcej mieszanki paliwowo powietrznej, tym większa moc silnika. Umożliwia to wykorzystanie maksymalnej mocy silnika przy optymalnej ilości paliwa, co potwierdzają warsztaty z Żywca.

Żywiec to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, dokładniej w województwie śląskim. Żywiec leży w Kotlinie Żywieckiej, u zbiegu dwóch rzek: Soły i Koszarawy. Powierzchnia Żywca wynosi 50,5 kilometrów kwadratowych (w tym 45% to używki rolne, w 17% to użytki leśne), zamieszkiwany jest przez mniej więcej 32 tysiące osób. Miejsca, które warto odwiedzić w Żywcu to: neoklasycystyczny pałac Habsburgów, Krużganki, ratusz, figura świętego Floriana, Stary Zamek, katedra Narodzenia NMP oraz kościół świętego Krzyża.

Przez Żywiec przebiega droga krajowa numer 1 (Łódź → Tuszyn → Piotrków Trybunalski → Częstochowa → Dąbrowa Górnicza → Tychy → PszczynaBielsko–Biała → Przybędza → Milówka), droga ekspresowa S1 (Pyrzowice → Dąbrowa Górnicza → Sosnowiec → Mysłowice → Bielsko–Biała → Żywiec → Zwardoń) oraz droga wojewódzka numer 945 (Żywiec → Jeleśnia → Korbielów).

 


Regeneracja Turbosprężarek Żywiec

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Żywcu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 31
Kod pocztowy: 34-300 Żywiec
Współrzędne GPS:
N 49° 41' 18.221'' E 19° 11' 54.574''

Układ doładowania przed wysyłką w autoryzowanym serwisie w Żywcu Zregenerowany układ turbo dostarczony z miasta Żywiec

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Żywcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Żywcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Żywcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Żywca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Żywiec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Żywcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Żywiec)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Żywcu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Żywca do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Żywca turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
34-300 Żywiec Pawlusie Armii Krajowej ZWC02N 49.681339/19.185410 Wyszukaj
34-300 Żywiec Osiedle Młodych Komisji Edukacji Narodowej ZWC01A 49.686699/19.209909 Wyszukaj
34-300 Żywiec Rudza Aleja Legionów ZWC532 49.688831/19.192471 Wyszukaj
34-300 Żywiec Rudza Zielona ZWC02A 49.690521/19.202049 Wyszukaj
34-300 Żywiec Osiedle Młodych Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego ZWC01N 49.689751/19.206011 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.