Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Tarnogrodem (kod pocztowy 23-420) i w Tarnogrodzie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Tarnogród? Skieruj się w Tarnogrodzie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Tarnogrodzie oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin, dodatkowo pracownia do regeneracji turbin używa tylko nowych i oryginalnych części, co pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty regeneracji. Dlaczego opcja regeneracji turbin jest coraz bardziej popularna wśród klientów? Wszystko związane jest z tym że regeneracja jest o wiele tańsza niż zakup nowej części, co jest związane z wysokimi kosztami produkcji nowych turbin.


Profesjonalna naprawa i regneracja turbin w Tarnogrodzie

Samo miasto Tarnogród położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie biłgorajskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Tarnogród. Powierzchnia Tarnogrodu to około 10,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3390 osób. Miasto Tarnogród powstało w XVI wieku, swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1567, a dokładnie dnia 14 maja z rąk króla Zygmunta II Augusta. Zabytki miasta Tarnogród, które warto zobaczyć to: kościół parafialny pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w stylu późnobarokowym z XVIII wieku, wolno stojąca dzwonnica z roku 1777, drewniany kościół pod wezwaniem świętego Rocha z XVII wieku, parafialna cerkiew prawosławna pod wezwaniem Świętej Trójcy z XIX wieku, kopiec Kościuszki z roku 1917.

Przez miasto Tarnogród przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 835 (Lublin → Wysokie → BiłgorajSieniawaPrzeworskKańczugaDynów → Grabownica Starzeńska), wojewódzka numer 863 (Kopki → Krzeszów → Tarnogród → Cieszanów).

Tarnogród, jeśli chodzi o gospodarkę, to jest ośrodkiem drobnego przemysłu metalowego i spożywczego. Głównie na wyróżnienie w Tarnogrodzie zasługuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która przyciąga do miasta nowych klientów, co pozytywnie wpływa na inne aspekty gospodarki. Klienci chętnie korzystają z usług pracowni ze względu na wysoką jakość usług i dobrą cenę. Cennik dla miasta Tarnogród wraz z kosztami za poszczególne usługi znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny TarnogródSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Tarnogrodzie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 20
Kod pocztowy: 23-420 Tarnogród
Współrzędne GPS:
N 50° 21' 38.978'' E 22° 44' 34.346''

Układ doładowania po czyszczeniu w warsztacie w Tarnogrodzie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tarnogrodzie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tarnogrodzie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tarnogrodem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tarnogrodu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tarnogród 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tarnogrodzie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tarnogród)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.