Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Tarczynem (kod pocztowy 05-555) i w Tarczynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

Regeneracja turbin w mieście Tarczyn? Tak i do tego w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście i okolicy. Codziennie do serwisu w Tarczynie przybywają nowe turbiny z różnymi usterkami, głównie z nich spowodowane są na przykład brakiem oleju, zanieczyszczeniami w oleju, czy też brakiem oleju. Serwis w Tarczynie zajmuje się naprawą wszystkich typów turbin, a zawdzięcza to specjalistycznym maszynom i nowoczesnym technologią.


Jak i gdzie zregenerować turbo w Tarczynie?

Jeśli chodzi o samo miasto Tarczyn, to jest ono położone w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie piaseczyńskim, nad rzeką Tarczynką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Tarczyn. Miasto powstało w XIV wieku, prawa miejskie uzyskało w roku 1353, utraciło je po upadku powstania styczniowego w 1870 roku i na powrót odzyskało w 2003 roku. Teren miasta Tarczyn to około 5,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4000 osób.

Jadąc przez Tarczyn, można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 876 (Chudolipie → Piotrkowice → Tarczyn → Łoś), krajowa numer 7 (Żukowo → Gdańsk → Elbląg → OstródaOlsztynekMławaPłońsk → Warszawa → Janki → Radom → Skarżysko-KamiennaJędrzejów → Kraków → Rabka → Chyżne).

Do zabytków Tarczyna zalicza się: kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja Biskupa i Męczennika z XVI wieku, który jest najcenniejszym zabytkiem miasta i wybudowany został w stylu gotyckim, dwór polski z lat 20. XX wieku, dawny zajazd pocztowy z XIX wieku. Ciekawostką jest, że w latach 1997-2010 nagrywano tu serial Złotopolscy. Oczywiście po raz kolejny zachęcamy wszystkich posiadaczy uszkodzonych turbin do skorzystania z oferty serwisu regeneracji turbosprężarek w Tarczynie, który za najlepszą cenę w powiecie zregeneruje każdą uszkodzoną turbinę. Cennik dla miasta Tarczyn wraz z cenami za usługę regeneracji turbin został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny TarczynSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Tarczynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 15
Kod pocztowy: 05-555, Tarczyn
Numer telefonu do placówki pocztowej:
22 727 71 09
Współrzędne GPS:
N 51° 58' 50.394'' E 20° 50' 0.596''

Układ turbodoładowania przed demontażem w autoryzowanym serwisie w Tarczynie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tarczynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tarczynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tarczynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tarczyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tarczyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tarczynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tarczyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Tarczynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Tarczyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Tarczyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-555 Tarczyn Ustronie Pogodna TRC01N 51.982971/20.841520 Wyszukaj
05-555 Tarczyn Ustronie Rynek POP-TAC1 51.980621/20.833481 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.