Localizations image

34-730 Mszana Dolna • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Mszany Dolnej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 2.14

W drodze przez Mszanę Dolną twoja turbina odmówiła posłuszeństwa i chcesz ją zregenerować? Do porządku doprowadzisz ją w najlepszym w mieście zakładzie regeneracji turbosprężarek. Do zakładu w Mszanie Dolnej coraz częściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu zanieczyszczeń oleju lub z powodu jego braku, także na pewno warto zwrócić uwagę na tego typu szczegóły, posiadając auta z silnikiem diesla.


Usługa regeneracji turbosprężarki dostępna w zakładzie w Mszanie Dolnej

Samo miasto Mszana Dolna położone jest w granicach województwa małopolskiego, w powiecie limanowskim, nad rzeką Rabą. Niedaleko od Mszany Dolnej położone są takie miasta jak: Kraków (50 kilometrów), Zakopane (50 kilometrów), Rabka (12 kilometrów). Jeśli chodzi o historię miasta Mszana Dolna, to pierwsze dokumenty mówiące i mieście pochodzą z roku 1365, a lokacja miejscowości nastąpiła w XIV wieku, co było zasługą Kazimierza Wielkiego. Powierzchnia Mszany dolnej to około 27 kilometrów kwadratowych, z czego około 50 procent to użytki rolne, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 7940 osób.

W Mszanie Dolnej krzyżują się drogi takie jak: wojewódzka numer 968 (Lubień → Mszana Dolna → Kamienica → Zabrzeż) oraz krajowa numer 28 (ZatorWadowice → Rabka → Limanowa → Nowy Sącz → GorliceJasłoKrosnoSanok → Kuźmina → Bircza → Przemyśl → Medyka).

Do najważniejszych zabytków Mszany Dolnej zalicza się: cmentarz żydowski, park po dworski z XVIII wieku, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Michała Archanioła z XIX wieku w stylu neogotyckim. W mieście znajduje się też bardzo dużo szlaków turystycznych taki jak: szlak na Lubogoszcz, szlak przez Czarny Dział na Ćwilin oraz szlak przez przełęcz Glisne do Lubonia Wielkiego. Oprócz pięknych zabytków, miasto Mszana Dolna słynie z najlepszego w mieście i okolicy zakładu regeneracji turbosprężarek. Jest on głównym filarem gałęzi usług, jeśli chodzi o gospodarkę miasta. Jakość usług idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną, co dodatkowo przyciąga klientów, dla których komfortu został stworzony cennik dla miasta Mszana Dolna, który znajduje się poniżej.


Regeneracja Turbiny Mszana DolnaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Mszanie Dolnej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: św. Maksymiliana Marii Kolbego 3
Kod pocztowy: 34-730, Mszana Dolna
Współrzędne GPS:
N 49° 40' 24.883'' E 20° 4' 44.639''

Układ turbodoładowania po wizycie w ASO u specjalistów z Mszany Dolnej Naprawiona i zregenerowana turbina z Mszany Dolnej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mszanie Dolnej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mszanie Dolnej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mszaną Dolną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mszany Dolnej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mszana Dolna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mszanie Dolnej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mszana Dolna)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Mszanie Dolnej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mszany Dolnej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mszany Dolnej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
34-730 Mszana Dolna Słomka Słomka MDL390 49.680752/20.093870 Wyszukaj
34-730 Mszana Dolna Słomka Słomka POP-MSD1 49.681000/20.094090 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.