Localizations image

Zregeneruj turbo w Sanoku • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 38-500 Sanoka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Coraz większa ilość silników w Sanoku, niezależnie od ich ilości cylindrów, czy pojemności, wyposażana jest w doładowanie, a najpopularniejszą formą jest zastosowanie turbosprężarki. Stosowanie turbosprężarki pozwala na wykorzystanie maksymalnej mocy silników przy zużyciu optymalnej ilości paliwa. Wyżej już wspomniana turbosprężarką, to element silnika, który powstał w wyniku wielu lat pracy nad poszukiwaniem kompromisu pomiędzy zwiększeniem mocy silnika a obniżeniem jego wagi i zmniejszeniem zużycia paliwa. Udało się i tak właśnie powstała turbosprężarka, jej konstrukcja pozwala na zwiększenie ciśnienia powietrza wpadającego do silnika poprzez wykorzystanie energii wydalanych spalin. Samo działanie turbosprężarki jest stosunkowo proste, jak możemy wnioskować już po jej nazwie turbosprężarka, składa się z dwóch części, to znaczy z turbiny oraz sprężarki, które zamontowane są na jednej osi. Cały proces zaczyna się od gazów wlotowych, które skierowane na turbinę napędzają równocześnie wirnik sprężarki, która wtłacza do cylindra większą ilość powietrza. Wynikiem tego działania jest większa ilość tlenu, co umożliwia spalanie tej w tej samej objętości komory znacznie większej ilości paliwa, a co za tym idzie, wzrasta moc silnika. Aktualnie turbosprężarki, które montowane są w samochodach osobowych, mają raczej sprawiać, że auto będzie bardziej ekonomiczne i ekologiczne. Wszystko dzięki temu, że ten mechanizm pozwala na obniżenie zużycia paliwa, a także nie wpływa to znacząco na wzrost spalania i zwiększenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Należy również pamiętać, że turbosprężarki są stosunkowo delikatnymi urządzeniami, więc dbajmy o nie jak najbardziej, albo będziemy zmuszeni skorzystać z usług regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sanoku.

Sanok to miasto, którego pełna nazwa brzmi Królewskie Wolne miasto Sanok – tą nazwą posługują się organy samorządowe. Sanok to miasto powiatowe znajdujące się w województwie podkarpackim, położone w dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej, euroregionie Karpackim. Sanok jest jednym z najbardziej wysuniętych na południowy wschód ośrodkiem miejskim, z dobrze rozwiniętym przemysłem chemicznym. Powiat sanocki oraz krośnieński to jedne z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie. Patronem Sanoka jest Archanioł Michał oraz Zygmunt Gorazdowski.


Jak dojechać do Sanoka, aby profesjonalnie zregenerować turbosprężarki?

Przez Sanok przyjechać możemy drogą krajową numer 28 (ZatorWadowice → Rabka → LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosno → Sanok → Kuźmina → Bircza → Przemyśl → Medyka) oraz drogą krajową numer 84 (Sanok → LeskoUstrzyki Dolne → Krościenko).

Zabytki oraz miejsca warte odwiedzenia w Sanoku to: zamek Królewski z szesnastego wieku, kościół i klasztor franciszkanów, kościół Przemienienia Pańskiego, willa zalewskich, dom Misjonarski, parafia Świętej Trójcy, dom Harcerza oraz liczne kamienice i budynki.

Ponadto należy wspomnieć, że w Sanoku istnieje autoryzowany serwis samochodowy, specjalizujący się w regeneracji turbosprężarki, regeneracji turbiny, naprawie, wymianie oraz czyszczeniu zmiennej geometrii. Poniżej zgromadziliśmy dla państwa najniższe ceny za wyżej wymienione usługi w Sanoku.


Regeneracja Turbiny Sanok

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sanoku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Kościuszki 26
Kod pocztowy: 38-500, Sanok
Współrzędne GPS:
N 50° 2' 16.695'' E 22° 0' 0.786''


lub

Ul: Krakowska 2
Kod pocztowy: 38-500 Sanok

Układ doładowania po wizycie w ASO na stole w pracowni z Sanoka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sanoku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sanoku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sanokiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sanoka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sanok 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sanoku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sanok)

Opis

Loader

W Sanoku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sanoka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sanoka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
38-500 Sanok Posada Olchowska Mateusza Beksińskiego SAN01A 49.548931/22.217550 Wyszukaj
38-500 Sanok Sanok Trzeci Dworcowa SAN01G 49.553669/22.211281 Wyszukaj
38-500 Sanok Balowskie Jana Kochanowskiego POP-SAN3 49.557652/22.209459 Wyszukaj
38-500 Sanok Dąbrówka Krakowska SAN04N 49.569530/22.165171 Wyszukaj
38-500 Sanok Śródmieście Królowej Bony SAN03N 49.567188/22.206400 Wyszukaj
38-500 Sanok Śródmieście Adama Mickiewicza SAN02N 49.566570/22.205000 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.