Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Krosno

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Krosno – podkarpackie

Jeżeli potrzebujesz regeneracji turbosprężarki w mieście Krosno, to zachęcamy do skorzystania, z bogatej oferty naprawy turbosprężarek oraz turbin do samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. W Krośnie znajduje się autoryzowany serwis samochodowy, który usługi takie jak: naprawa zmiennej geometrii, czyszczenie turbosprężarki, wyważanie turbo i naprawa turbin, wykonuje na co dzień. Na każdą wykonaną usługę w Krośnie, każdy klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję, bez względu na to ile kilometrów pokona. Cennik, dla miasta Krosno, za powyżej wymienione usługi znajduje się poniżej.

Zacznijmy może od tego, czym jest turbosprężarka, a więc turbosprężarka to maszyna wirnikowa składająca się z turbiny i sprężarki, które są osadzone na wspólnym wale. Turbina zasilana jest przez spaliny z silnika, a sprężone powietrze przez sprężarkę zasila silnik, do cylindra wprowadzana jest większa ilość powietrza, dzięki czemu wzrasta moc silnika, a także większy jest też stopień sprężania, dzięki czemu rośnie sprawność całego układu. Pierwsza turbosprężarka została wynaleziona przez szwajcara, a w 1925 roku jako pierwszy połączył turbodoładowanie z wydechem spalin, dzięki czemu uzyskał ponad 40% więcej mocy. Był to pionierski krok, który towarzyszy nam aż o dziś dnia. Turbosprężarka składa się z tak zwanej gorącej części, czyli turbiny, i chłodnej części, to znaczy sprężarki. Skompresowane przez sprężarkę powietrze zostaje ochłodzone przez chłodnicę doładowanego powietrza i wprowadzone do komory spalania. Energia zostaje nadana tłokowi, co powoduje pracę silnika dzięki podanemu przez wtrysk paliwa w połączeniu z zimnym powietrzem.

Krosno to miasto zlokalizowane w województwie podkarpackim, a dokładniej w powiecie krośnieńskim. Powierzchnia Krosna wynosi około 43 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców to mniej więcej 46 600 osób. Prawa miejskie zostały nadane Krosnu w XIV wieku.

Przez Krosno przebiega droga krajowa numer 28 (Zator – Wadowice – Rabka – Limanowa – Nowy Sącz – Gorlice – Jasło – Krosno – Sanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka).


Regeneracja Turbiny

Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 41
Kod pocztowy: 38-411 Krosno
Współrzędne GPS:
N 49° 41' 12.61'' E 21° 46' 26.716''


lub

Aleja Jana Pawła II 37
Kod pocztowy: 38-400 Krosno

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krosnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krosnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krosnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Krosna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Krosno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krosnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Krosno)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.