Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Limanową (kod pocztowy 34-600) i w Limanowej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Nie wiesz gdzie regeneracja turbosprężarek w Limanowej? Dzięki serwisowi regeneracja turbosprężarek jest to prostsze., ponieważ łatwo można znaleźć odpowiedni warsztat regeneracji turbin. Limanowa to miasto usytuowane w południowej Polsce, a dokładnie w województwie małopolskim. Miasto leży na wysokości od 400 do 700 m n.p.m. Prawa miejskie Limanowa uzyskała w roku 1565 od samego Zygmunta II Augusta. Powierzchnia, która zajmuje miasto to około 18,7 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców miasta to około 15100 osób.


Warsztat w Limanowej i regeneracja turbosprężarek po awarii

Przez miejscowość Limanowa przechodzą drogi wojewódzkie i krajowe: wojewódzka 965 (Limanowa → Bochnia → Świniary), krajowa 28 (ZatorWadowice → Rabka → Limanowa → Nowy Sącz → GorliceJasłoKrosnoSanok → Kuźmina → Bircza → Przemyśl → Medyka).

W miejscowości Limanowa nie brakuje atrakcji, jedną z nich jest długi grzbiet Pasma Łososińskiego, Stacja Narciarka „Limanowa-Ski”. Do tego na Miejskiej Górze nad miastem można podziwiać panoramę miasta, stojąc obok najwyższego w Polsce stalowego krzyża. Jeśli chodzi natomiast o zabytki, jakie warto odwiedzić to, są to: kościół parafialny pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej, kapliczka przy ulicy Kościuszki, kościół parafialny pod wezwaniem Wszystkich Świętych. W związku z tym, że atrakcji w Limanowej nie brakuje, to również nie brakuje tutaj dużej ilości aut poruszających się po drogach. Duża ilość aut wiąże się z występowaniem aut z silnikiem diesla, które mogą ulec awarii, Najczęstszą z przyczyn awarii jest brak oleju silnikowego lub jego słaba jakość, do tego zużycie części i wiele innych, w razie takiej awarii turbosprężarka auta wymaga regeneracji. Na szczęście dzięki serwisowi regeneracja turbosprężarek, znalezienie warsztatu jest szybkie i proste, a w tabeli poniżej, dla komfortu klientów zostały zebrane ceny napraw dla miasta Limanowa. Dodatkowo warto wspomnieć, że oferta warsztatu w Limanowej opiera się również na rocznej gwarancji bez limitu kilometrów na zregenerwaną turbinę.


Regeneracja Turbiny LimanowaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Limanowej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Księdza Łazarskiego 9
Kod pocztowy: 34-600, Limanowa
Współrzędne GPS:
N 49° 42' 27.78'' E 20° 25' 8.703''


lub

Ulica: Piłsudskiego 84c
Kod pocztowy: 34-600 Limanowa

Turbosprężarka po wizycie w ASO w nowoczesnej pracowni z Limanowej Naprawiona i wyczyszczona turbina samochodowa z Limanowej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Limanowej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Limanowej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Limanową 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Limanowej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Limanowa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Limanowej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Limanowa)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Limanowej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Limanowej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Limanowej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
34-600 Limanowa Sowliny Józefa Piłsudskiego LIM02N 49.719238/20.409109 Wyszukaj
34-600 Limanowa Osiedle Nad Torem Targowa LIM01N 49.706470/20.427120 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.