Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Nowy Sącz

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Nowy Sącz – małopolskie

 

W mieście Nowy Sącz możliwa jest regeneracja turbosprężarki w autoryzowanym serwisie samochodowym, który swoją siedzibę ma właśnie w Nowym Sączu. Czym i po co w ogóle jest turbosprężarka? Odpowiedź jest prosta, turbosprężarka to element silnika, który powstał w wyniku poszukiwania kompromisu pomiędzy zwiększeniem mocy silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu jego wagi i zużycia paliwa. Budowa turbosprężarki pozwala na zwiększenie ciśnienia powietrza, które wpada do silnika poprzez wykorzystanie energii wydalanych spalin. Początkowo turbosprężarki montowane były w sportowych samochodach, po pewnym czasie producenci zaczęli bardziej kierować się kwestią ekonomii i ekologi niż osiągów, w taki sposób turbosprężarki pojawiły się również w samochodach Diesla. Samochody Diesla ze względu na swoją konstrukcję mają znacznie mniejszą wydajność, więc osiągnięcie mocy porównywalnej do silnika benzynowego jest niemożliwe – silniki Diesla musiałyby być dużo większe i cięższe. Usługi, jakie najczęściej wybierają klienci w serwisie, w Nowym Sączu, to: naprawa zmiennej geometrii, regeneracja turbosprężarki, czyszczenie turbin, a także wyważanie turbo. Na każdą wykonaną usługę w Nowym Sączu przysługuje roczna gwarancja, bez limitu pokonanych kilometrów. Cennik, dla miasta Nowy Sącz, z najniższymi cenami za regeneracje turbosprężarki oraz wiele innych, znajduje się poniżej.

Nowy Sącz to miasto zlokalizowane w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim. Nowy Sącz kwalifikuje się na trzeciej pozycji wśród wszystkich miast województwa małopolskiego pod względem liczby mieszkańców, która wynosi ponad 84 tysiące osób, piąte miejsce zajmuje natomiast pod względem powierzchni – wynosi ona prawie 58 kilometrów kwadratowych. Nowy Sącz został założony dokładnie 8 listopada 1292 roku, a prawa miejskie nadano mu w roku 1292.

Drogi, jakie przebiegają przez Nowy Sącz, to: droga krajowa numer 28 (Zator – Wadowice – Rabka – Limanowa – Nowy Sącz – Gorlice – Jasło – Krosno – Sanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka), droga krajowa numer 75 (Kraków – Niepołomice – Brzesko – Nowy Sącz – Krzyżówka – Tylicz – Muszynka) oraz droga krajowa numer 87 (Nowy Sącz – Stary Sącz – Piwniczna).

 


Regeneracja Turbiny

Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Antoniego Dunajewskiego 10
Kod pocztowy: 33-300, Nowy Sącz
Współrzędne GPS:
N 49° 37' 25.722'' E 20° 41' 26.068''


lub

Ulica: Lwowska 68
Kod pocztowy: 33-300 Nowy Sącz

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowym Sączu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowym Sączu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nowym Sączem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowego Sącza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowy Sącz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowym Sączu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowy Sącz)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.